Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vodenica Stara planina tri rupe i jos nesto...
#1
Ako neko ima pretstavu neka kaze ja nemam pa necu nista reci sem da je kamen deo vodenice.


Priloženih Datoteka Izvedena sličica(e)
       
Odgovori
#2
kazes da si ovo naso na staru planinu............
Odgovori
#3
Stara planina druze da starija ne moze biti  Wink
Danas slikao i odmah okacio da vam pokazem.
Odgovori
#4

GoldMonster ma gde nadje tu vodenicu  na staru planinu,  sto je ne uslika  I izdaleka malo aa, nemoj te slike vise da iznisis , ako oces da ti ja posaljem veliku sliku  da vidis kakva je vodenica okk pozzz Wink
Odgovori
#5
(11-03-2014, 11:04 AM)milano pirrossi link Piše: GoldMonster ma gde nadje tu vodenicu  na staru planinu,  sto je ne uslika  I izdaleka malo aa, nemoj te slike vise da iznisis , ako oces da ti ja posaljem veliku sliku  da vidis kakva je vodenica okk pozzz Wink

Ajd nam sad opet objasni sta si hteo da kazes, nema veze sto ces jos jednu "poruku" plus da dobijes na statusu!
Odgovori
#6
goldmonster evo I da ti napisem opet,iznosite slike ovde  I samo provocirate  ljude na forumu,ako imas nesto ozbiljnije I iznesi nemojte da se tako namecete  I igrate neke skrivalice,a vecina tako radi na forumu pa zato I nemate vise prave komentare na ono sto se pokaze Wink
Odgovori
#7
Pozdrav goldmonster,pitanje da nije taj kamen odnekud donešen pa uzidan.Ukoliko nije pogledaj malo u okolini da nema tu neke gomile nekog zemljišta kamena,ili neke naslage zemljišta,trebalo bi da imaš tri gomile nekog nasipa.Ukoliko ima trbalo bi da pogledaš detaljnije u te nasipe.Moje mišljenje vredi pokušati.
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)