Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SUVA REKA-KURU DERE
#11
Nije za Makedonija u pitanju je Istocna Srbija.Ako neko zna nešto od oznaka u tom delu moze kontakt na PP radi dalje saradnje pozz
Odgovori
#12
kuru-dere,sejtan-dere,kara-dere.kara hasan koprusu,eminova vodenica i povise nje ali uzunova vodenica i jos navise kudret kale.sve ovo sto se trazi nije na balkanu.to je u tursku teritoriji blizu grada BURSA.AKO NEKO TVRDI, DA IMA SLICNOSTI I KOD NAS U NAZIVIMA I TOPONIMA ,JA SE SLAZEM SA SVAKIM,ALI POD JEDNIM USLOVOM..AKO POTVRDI BAREM TRI ZNAKA SLIKOVITO JEDNO PORED DRUGO, DA POSTOJI NA ZADATOJ RAZDALJINI PO DOKUMENAT ONDAK CE SE NACI I OSTALI ZNACI I MAGAZE..inace sve dosad je nesto prilicelo ili mi sami zelimo da nam se prilici da je tako kako se prica na hiljadu nacina.neko je lepo napisao kad se pita za neku ulicu,onda se kaze koju ulicu trazi i koji broj i koji grad ,cela adresa.OTVORITE VEC SRCE I DOSTA TALKANJA I PUSTOLOVINE ,VREME PROLAZI ,A MI SE RASPRICALI.VATAJTE LOPATA I UDRITE MALO OZBILNIJE.NEMA LJUTIS VREME TECE
Odgovori
#13
DRUG SPORTISTA U PRAVU SI TI PISANIJA IMA RAZNIJEH JOS SAMO KADA BI U TURSKOJ UKLOPILI MANASTIR SV...., ZATIM PIROT  ODNOSNO MESTO ZVANO KURT KAJA /VUCIJI KAMEN ILI STENA/ zatim 7 stepenika na steni, oznake RUPU i LULU u pecini ozanku kvocku sa 7 pileta.Onda su sva mesta koje trazimo u Turskoj i djaba se mucimo mi po nasoj Srbiji mozda su planovi nkih od nas Falšiveni.
Ali vredi pokusati u slobodno vreme/Ako se nadje tog vremena/
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 3 Gost(a)