Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cemernik
#1
Da li neko zna gde je na Cemerniku kamena ploca na njoj dve rupe?imam plan za to.
Odgovori
#2
zap...o kom cemerniku se radi,jer ih ima nekoliko?pitam zbog toga sto ja znam jedno mesto cemernik pa ako je to,da obratim paznju na taj kamen
Odgovori
#3
Tri filcani klesani  ima  ako znae nekoj nesto neka pise poz
Odgovori
#4
pozdrav ZAP znam puno ploca s dve ili vise rupe na cemerniku DAJ NESTO PRIBLIZNIJE ILI JOS KOJI ZNAK.... inace sam s tog prostora i rupe su cest znak ...
Odgovori
#5
Zap da nije taj znak u Crvenom bregu ispod čemernika,ukoliko je zapis za taj deo, znak više ne postoji slomila braća.
Odgovori
#6
Ta ploca treba da bude dimenzija 3x1m i da je negde pri vrhu planine.javi mi se na fejsbuk ,,KO Miodrag,,posta na ovaj forum nisam bas cesto.
Odgovori
#7
(04-03-2014, 10:59 AM)himovich link Piše: Tri filcani klesani  ima  ako znae nekoj nesto neka pise poz
bili na 3 mesta himoviću u kozare u grkinju i kod krstatovu vodenicu sa tri krsta.........................
Odgovori
#8
Znam na Cemerniku veliki cetvrtast kamen i na njemu 6 rupe,vise mu dodju kao koritanca,moze mali upaljac da upadne... Imam slike,ubacicu.
Odgovori
#9
Znam ja lokaciju sa plocom u ataru sela Crnokliste, ali nismo jos nista radili...
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)