Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
vidovita MARINA
#21
Takođe bi i meni trebala neka informacija kako da kontaktiram Marinu iz Leskovca, kontakt telefon.
Molim vas, stvarno mi je hitno, meni treba radi deteta.
#22
Malo se strpi sa odgovorom jer ima ovde par kolega koji imaju te podatke a aktivni su u ucescu na forumu pa se nadam da ce vasu molbu videti. Ja znam o kome se radi ali zbog poverljivosti informacija nebih napisao o kome se radi (to vazi ako mi se i na PP javite) pa me nemojte moliti za tu informaciju.
Imam jos jedan savet od mene koji je malo vise prosao tim "njivama" ... neverujte svakome !!!
#23
(03-01-2016, 09:01 PM)GROTAGOLD link Piše: Malo se strpi sa odgovorom jer ima ovde par kolega koji imaju te podatke a aktivni su u ucescu na forumu pa se nadam da ce vasu molbu videti. Ja znam o kome se radi ali zbog poverljivosti informacija nebih napisao o kome se radi (to vazi ako mi se i na PP javite) pa me nemojte moliti za tu informaciju.
Imam jos jedan savet od mene koji je malo vise prosao tim "njivama" ... neverujte svakome !!!


            Da li znaš šta su oranice?

Molim još jednom one koji znaju da se jave...
#24
(04-01-2016, 12:02 PM)Melanija89 link Piše: [quote author=GROTAGOLD link=topic=3664.msg41316#msg41316 date=1451847679]
Malo se strpi sa odgovorom jer ima ovde par kolega koji imaju te podatke a aktivni su u ucescu na forumu pa se nadam da ce vasu molbu videti. Ja znam o kome se radi ali zbog poverljivosti informacija nebih napisao o kome se radi (to vazi ako mi se i na PP javite) pa me nemojte moliti za tu informaciju.
Imam jos jedan savet od mene koji je malo vise prosao tim "njivama" ... neverujte svakome !!!
           
              Da li znaš šta su oranice?

Molim još jednom one koji znaju da se jave...
[/quote]

Oranice ili ORNICE?  Smile
#25
Oranice... Stvarno ne znam OKLEN si.  ;D
#26
Ako vam treba u vezi crne magije to je Cvetko on je na jug oko Leskovca on je na baba Vangu ucenik,kod njega dolaze mimo Srbije iz Vojvodine, ako je upitanje bolest to leci Toma oni ndmaju tarifu koliko ko da ili odneses kafu i pice kao kada se ide u goste Toma neradi sredom,petkom,nedeljom i praznicima....
#27
Ja lepo , citko i precizno napisah DA MI SE NE JAVLJATE NA PP SA TIM MOLBAMA , ali sta vredi.... nekima nemozes da napises ako se bar dva puta ne ponovis. LEPO SAM KAZAO DA IMA KOLEGA KOJI SU RAZMENJIVALI TELEFON IZMEDJU SEBE OD TE MARINE KAO I LICNA ISKUSTVA , cak ovde i na forumu mislim da je ostalo zapisano negde i u  nekim komentarima o toj Marini a koliko me pamcenje sluzi postavljeni broj je administrativno uklonjen jer krsi pravila foruma.
Drugo: Moj izraz "njive" (a mogao sam da napisem i teren , nacin rada itd)  znaci da mi je poznata tematika rada po tom pitanju otvarajuci i sam temu "MAGIJA" ovde na forumu i gde sam pismenima lepo sve i precizno objasnio sta i kako samo treba naci i procitati. OVAJ FORUM NIJE FORUM KOJI SE BAVI TEMATIKOM O ONOSTRANIM POJAVAMA U NARODU A VEZANIM ZA PROBLEMATIKU MAGIJE I MAGIJSKIH RADNJI , vec se samo donekle dotice ove teme u delovima za koje vlada misljenje da je zastupljeno u tragackim aktivnostima. Na dalje nisam zeleo da sirim problematiku jer bih time morao da pisem i neke detalje A TO JE ZABRANJENO !!! Pod zabranjeno nemislim na administrativne zabrane vec je naprosto zabranjeno da se javno iznosi a o razlozima nebih da pisem jer ionako gube smisao jer predhodno nisu ni opisani. Neki su pokusali da pisu detaljnije i morali su biti opomenuti a neki i uklonjeni sa foruma zbog svojih stavova.
Mozda je doslo do slucajne paralele izmedju mog izraza "njive" i vaseg pitanja "oranice" sto bi svako zapazio znak jednakosti izmedju njih ali taj znak jednakosti "NEPOSTOJI" i plod je slucajnosti a ne namere. Koliko je meni poznato "oranicama" se naziva zemljana povrsina koja je obradjena plugovima i kao takva nalazi se u fazi pripreme za poljoprivredne radove. Za druga tumacenja neznam osim ako nisu vezana za gore pomenute magijske obrede , gde ima jedan takav izraz a direktno je vezan za CRNOMAGIJSKE OBREDE I RITUALE. Ja kao sto sam vec napomenuo NECU I NEZELIM vise da pisem na tu tematiku a ako smatrate da je nesto "hitno" i vidim po istim pitanjima radi se o detetu (vasem ili necijem ) OBRATITE SE LEKARIMA PRE SVEGA a ako smatrate da lekari nisu u stanju da pomognu TU JE BOZIJA SILA !!!
Mislim da sam ovim malo duzim tekstom bio jasniji i precizniji a ako smatrate da nisam onda ga naprosto zanemarite i racunajte kao da ga nisam ni napisao.
#28
(04-01-2016, 01:37 PM)Melanija89 link Piše: Oranice... Stvarno ne znam OKLEN si.  ;D

Pozdrav koleg/i/nici, Melaniji.
Kada sam pitao da li oranice ili ORNICE nisam pitao da bih vas ispravljao u pisanju, što ste vi očigledno tako razumelu jer ste me pitali "OKLEN" sam ja (verovatno kad se tako neobično izražavam po pitanju vaših oranica ili GROTINIH njiva)!!!
ALI moje pitanje je imalo smisao ne pravopisne ili dijalektske ispravke već asociacije.... jer je na forumu bila ne tako davno tema ORNICE o kojoj smo ovde razgovarali, pa sam mislio da možda to tražite i kolegu pitate.
U svakom slučaju Melanija srećna Nova godina i sve najlepše vam želim, detetu ozdravljenje i Bog da mu pomogač bude u prezdravljenju.
#29
(04-01-2016, 08:31 PM)Timpolok link Piše: Pozdrav koleg/i/nici, Melaniji.
Kada sam pitao da li oranice ili ORNICE nisam pitao da bih vas ispravljao u pisanju, što ste vi očigledno tako razumelu jer ste me pitali "OKLEN" sam ja (verovatno kad se tako neobično izražavam po pitanju vaših oranica ili GROTINIH njiva)!!!
ALI moje pitanje je imalo smisao ne pravopisne ili dijalektske ispravke već asociacije.... jer je na forumu bila ne tako davno tema ORNICE o kojoj smo ovde razgovarali, pa sam mislio da možda to tražite i kolegu pitate.
U svakom slučaju Melanija srećna Nova godina i sve najlepše vam želim, detetu ozdravljenje i Bog da mu pomogač bude u prezdravljenju.

Hvala od srca i takođe želim svima ovde isto Big Grin
Izvinjavam se ako sam razumela pogrešno, pošto uglavnom po sajtovima ako ne mogu ništa drugo onda bi da traže gramatičke greške Smile.
Takođe, postavili ste mi pitanje na temi u kojoj se uopšte ne govori o stvarima koje su vezane za vaš posao.
Još jednom se izvinjavam...

(04-01-2016, 06:28 PM)GROTAGOLD link Piše: Ja lepo , citko i precizno napisah DA MI SE NE JAVLJATE NA PP SA TIM MOLBAMA , ali sta vredi.... nekima nemozes da napises ako se bar dva puta ne ponovis. LEPO SAM KAZAO DA IMA KOLEGA KOJI SU RAZMENJIVALI TELEFON IZMEDJU SEBE OD TE MARINE KAO I LICNA ISKUSTVA , cak ovde i na forumu mislim da je ostalo zapisano negde i u  nekim komentarima o toj Marini a koliko me pamcenje sluzi postavljeni broj je administrativno uklonjen jer krsi pravila foruma.
Drugo: Moj izraz "njive" (a mogao sam da napisem i teren , nacin rada itd)  znaci da mi je poznata tematika rada po tom pitanju otvarajuci i sam temu "MAGIJA" ovde na forumu i gde sam pismenima lepo sve i precizno objasnio sta i kako samo treba naci i procitati. OVAJ FORUM NIJE FORUM KOJI SE BAVI TEMATIKOM O ONOSTRANIM POJAVAMA U NARODU A VEZANIM ZA PROBLEMATIKU MAGIJE I MAGIJSKIH RADNJI , vec se samo donekle dotice ove teme u delovima za koje vlada misljenje da je zastupljeno u tragackim aktivnostima. Na dalje nisam zeleo da sirim problematiku jer bih time morao da pisem i neke detalje A TO JE ZABRANJENO !!! Pod zabranjeno nemislim na administrativne zabrane vec je naprosto zabranjeno da se javno iznosi a o razlozima nebih da pisem jer ionako gube smisao jer predhodno nisu ni opisani. Neki su pokusali da pisu detaljnije i morali su biti opomenuti a neki i uklonjeni sa foruma zbog svojih stavova.
Mozda je doslo do slucajne paralele izmedju mog izraza "njive" i vaseg pitanja "oranice" sto bi svako zapazio znak jednakosti izmedju njih ali taj znak jednakosti "NEPOSTOJI" i plod je slucajnosti a ne namere. Koliko je meni poznato "oranicama" se naziva zemljana povrsina koja je obradjena plugovima i kao takva nalazi se u fazi pripreme za poljoprivredne radove. Za druga tumacenja neznam osim ako nisu vezana za gore pomenute magijske obrede , gde ima jedan takav izraz a direktno je vezan za CRNOMAGIJSKE OBREDE I RITUALE. Ja kao sto sam vec napomenuo NECU I NEZELIM vise da pisem na tu tematiku a ako smatrate da je nesto "hitno" i vidim po istim pitanjima radi se o detetu (vasem ili necijem ) OBRATITE SE LEKARIMA PRE SVEGA a ako smatrate da lekari nisu u stanju da pomognu TU JE BOZIJA SILA !!!
Mislim da sam ovim malo duzim tekstom bio jasniji i precizniji a ako smatrate da nisam onda ga naprosto zanemarite i racunajte kao da ga nisam ni napisao.

Ja stvarno ne znam koji ti problem imaš da bi ovako reagovao i iživljavao se.
Ovde niko nije POLEMISAO o okultizmu, kao što ti navodiš, već ste lepo i pristojno pitani (SVI) za kontakt informacije. Tvoje je da odgovoriš ili ne odgovoriš.
Na ovom forumu sam prvi put u životu i to samo iz već navedenog razloga, jer prilikom pretrage mi je izašao ovaj link kao jedino mesto gde se spominje nešto o pomenutoj gospođi koju dosta nas ovde traži.
Šta se i kako ovde desilo, očigledno, ne mogu znati.
I ne pravi se pamet, jer ti ne ide dobro u ovom slučaju.
Zato izvoli pa skači nekom drugom za vrat.

Nisam pitala da mi daš broj telefona, jer si već rekao da ne deliš takve informacije, već da li vredi ići.
To ne znači da treba da se ponašaš kao poslednja svinja.
Stvarno nemam vremena da se bavim tobom i takvim načinom komuniciranja.
Prijatno i želim ti srećne Božićne praznike.


Ja da sam česta na nekom forumu i da neko traži pomoć kao nekolicina nas ovde, odmah bih rekla. I nikada mi neće biti shvatljivo šta je to u nama kao narodu da ne pružamo ruku jedni drugima... Ako ništa drugo, ići ću naslepo. Verovatno nisam jedina koja je tako postupila.

Srećan Božić svima želim!


#30
Kao moderator foruma zbog tenzija koje su se pojavile doneo sam odluku da se tema privremeno zatvori.

Za one koji žele informacije o MARINI neka probaju privatnom porukom da kontaktiraju našeg kolegu koji se ponudio pomoći
.

(09-05-2014, 07:01 PM)dikilikontakti link Piše: Postovane kolege sto se tice Marine mogu Vam dati sve potrebne informacije vezano za nju. Kao prvo ona je bioenergeticar sto je nasledila od oca. Selo u kome zivi zove se MIJAJLICA. Zena prvenstveno leci bolesne ljude ali ima i drugih moci. Kod nje mora da se prespava ispred kuce i tek onda moze da te primi. Vrlo dobro zna sta radi verujte mi na rec. Kome trebaju jos neke informacije neka mi se javi na PP.
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 4 Gost(a)