Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
vidovita MARINA
#11
Postovani kolege, da li mozda neko zna adresu ili broj telefona od Marine iz okoline Bojnika blizu Leskovca. Pozdrav
#12
Selo mijajlica, odeš i čekaš dan-dva. Uvek je gužva. Ali odlična je marina
#13
ja  poznam  jednu  marinu  ona  je  sportista  poznaju  je  puno  sportista  a  bogami  i  ocerupala  je  dosta  sportiste  tacno  zivi  u  skoplje  to  je  ta  ona  se  pravi  vidovita  sto  posto
#14
Jel mi mozes dati informacije o marini Smile
#15
Dajte neki podatak o Marini kako do nje.Ako neko ima kontakt tel ili adresu neka mi pošalje na pp ili ovde očajna sam imam velikih problema u porodici

#16
Postovanje za DIKILIK.........
Molio bih Vas da mi odgovorite -na neke detalje ukoliko su vam poznati

broj telefona na koji se zakazuje-ukoliko se zakazuje,kojim danima moze da se ode kod nje i sta treba poneti od kuce

najsrdacnije
#17
Dali mi neko moze poslati kontakt telefon ili adresu od Marine iz Mijajlice kod Bojnika.Hitno
#18
(03-01-2016, 01:49 PM)rara link Piše: Postovanje za DIKILIK.........
Molio bih Vas da mi odgovorite -na neke detalje
ukoliko su vam poznati
broj telefona na koji se zakazuje-ukoliko se zakazuje,kojim danima moze da se ode kod nje i sta treba poneti od kuce

najsrdacnije

Pozdrav kolega,
naš član dikilikontakti kojega ste zamolili za informaciju duže vreme nije dolazio na forum.
Stoga je možda bolje da mu vi pošaljete PP jer će verovatno dobiti tom prilikom notifikaciju o tome. To vam govorim da ne bi čekali odgovor u nedogled dugo, član može i da ne vidi ovu vašu poruku kad prođe dosta vremena.
#19
Poštovanje članovi, da li bi neko od vas ko ima Marinine kontakt informacije mogao da mi pošalje u pp?
#20
Dali neko ima informaciju kako da dodjem do broja telefona od Marine iz Leskovca pozz
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 2 Gost(a)