Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Macja glava
#1
Pozdrav svima, ako neko nesto ima neka se javi...
Odgovori
#2
Zdravo
Evo nesto sto sam pronasao za Macju glavu selo Drainac vise Dervena...U tom mestu naci ces vrtacu koja je okruzena kamenjem na jednom mestu na kamenu ima iskovan znak koji lici na sahovsku tablu ali nije to...od nje od tog znaka ima mesto izlazi se po nekoliko prirodnih stepenika tu ima kamen koji se navalio i lici na "ovna"(tako pise valjda ovan kada lezi ili sl.)taj ovan , kamen je udaljen koliko rukom da se dobacis ...odatle ides u Tresibabu mesto "Zdrelo " i tamo.....ako budem nasao jos nesto javicu mislim da ima jos negde nesto....
Pozdrav
Odgovori
#3
imam slikanu mačku vuče...slikao sam je prema Rtnju............
Odgovori
#4
dali ta mačka stoji ili lezi............
Odgovori
#5
Izvinjavam se sto nisam odmah pisao, nekoliko dana nisam bio tu. Hvala Kosacu na odgovoru. Tog kamena nema vise, ostala mesta znam gde su.
Odgovori
#6
Pozdrav i tebi Branko, to je brdo. Nije kamen...
Odgovori
#7
.................. ja imam za mačke klesane.........tu prema svrljigu ima tri mačje glave klesane i postavlene u trougao  i ima kokoška sa 6 pileta i u golemu mrtvinu na 50 metra dubinu u pećinu ima jezero a na zid zena sa dete u naručje i zlu padinu ima tri krune klesane sa rupama u krunama..........
Odgovori
#8
IMA JEDNA MACKA UKLESANA I PORED NJE MRTVACKA GLAVA USKORO CE BITI IZBACENA SLIKA
Odgovori
#9
Kod mene u kraju ima mesto zvano macja glava (rid) .
Odgovori
#10
Здраво колеге код мене близу мојег села има место и камен мачја глава,шта требам тражити.
-Поздрав
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 10 Gost(a)