Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LAPUŠNA
#21
naravno da moze dekisa, samo jos da proverimo neke detalje oko tih izvora vode....
Odgovori
#22
Ok Bata Ivice pozdrav i javi kako stoje stvari na terenu.
Srecno
Odgovori
#23
POZDRAV IMA LI NOVOSTI U VEZI LOPUŠNE
Odgovori
#24
pozdrav, nema jos novosti posto nisam jos isao da vidim situaciju na terenu
Odgovori
#25
OK KADA I AKO BUDEŠ IMAO VREMENA PROŠETAJ PA DA SE CUJEMO, A MOŽDA I VIDIMO AKO SVE BUDE OK.
POZZ
Odgovori
#26
od dobrog prijatelja sam saznao da u lapusnji ima izvor koji je blizu manastira, ali se ne vidi nikakva pecina, a oko zljebure sto se tice tamo ima neki manastir ja mislim da se zove krepicevac isto ima izvor i tamo mi drug kaze da ima kao neki sitan vodopad, e sad ja jos nigde nisam isao na teren zbog nekih obaveza oko posla, ali cu ici pa cu slikati teren i izbacicu slike pa da nastavimo dalje udruzeno. nedaleko od lapusnje na nekih 4 kilometara se nalazi jos jedan manastir lozica i tamo isto ima izvor i tu ima samo kad se sneg topi vodopad buk, pa ako nesto treba da se proveri tu sam, sta tebe jos zanima dekisa
Odgovori
#27
Bata Ivice izmedju Lopušnje i V.Izvora nalazi se mesto suhi skok tu ima stene i pecina sa dva ulaza.
Iz pecine izlazi voda idi po toku na dole ...
Odgovori
#28
dekisa u mom kraju nema veliki izvor, e sad neznam da li mislis na selo veliki izvor ili na izvor koji je veliki, u mom kraju ima selo mali izvor. sinoc sam cuo pricu da u zljeburi ima pecina sa dva ulaza ali je zbog izgradnje puta urusena. jedan ulaz se zna i on je urusen a drugi se nezna gde je tacno.
Odgovori
#29
izmedju sela Veliki izvor i Lapušne bi trebalo da se nalazi pecina sa dva ulaza u iz jednog ulaza tece voda pošto ima izvor unutra.
Pozz
Odgovori
#30
dekisa  kod mene nema selo veliki izvor. ima samo selo mali izvor tako da se nesto tu ne slaze u odnosu na to sto ti trazis, ja cu ovih dana obici lapusnju i slikacu prerdeo pa cu postaviti slike
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 8 Gost(a)