Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"ma dal' je mogguce"
#1
http://www.krajinaforce.com/forum/index....50-godina/

zabode ga ("u cvetu starosti"),na tries' i dva metera,al nece da "vadi"?!  :o
istina ili...,los srpski SF?!
Odgovori
#2
u cvetu starosti...zabode ga na 32 metra i nece ga vadi :o Big Grin Big Grin Big Grin
Odgovori
#3
Verovatno mu ne treba , pa je ostavio za mladje narastaje da krenu njegovim stopama .  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D
Odgovori
#4
O GOPODE BOZE SPASI ME PROPASTI...SA KIM SE JA OVDE DRUZIM !!!  >Sad >Sad >Sad

PA ZAR STVARNO MISLITE TO STO PISETE ? !!!
Odgovori
#5
Grota...pa tako je sroceno,da sam u momentu pomislio svasta Big Grin Big Grin Big Grin
Odgovori
#6
(22-02-2014, 02:52 PM)rimljanin link Piše:Grota...pa tako je sroceno,da sam u momentu pomislio svasta Big Grin Big Grin Big Grin

Ma pusti  >Sad >Sad >Sad ("ljutka"),neverujem da se odnosilo na tebe verovatno na ostalu dvojicu!!!,"i nije zalio tintu" Big Grin
Ne mogu da verujem;"pa nigde posten co'ek da se sakrije od njega"!?- ni pod tackom razno.
Odgovori
#7
Jel Cane na tog "ljutka" mislis na mene ? ...a i sto bi se kao "posten" sakrivao.. ZBOG CEGA?
Pitam se samo zasto si otvarao temu ...pa zatim postavio link za citanje i onda prokomentarisao ono sto si napisao? Tvoje je pravo da komentarises a to pravo imaju svi pa i moja malenkost ZAR NE ! A moj komentar je bio opsteg karaktera na sve one koji smatraju da je ovo nemoguce  :Smile Zaista ima kolega koji raspolazu sa tako malo informacija da je to za ginisa pa se pitam STA TRAZE ONDA OVDE? Da ne spominjem to da mnogi misle da se svo zakopano blago nalazi u njihovom vidokurugu i nigde vise a pritom priznaju samo martinove i ostale tzv. opise , mape i rekla-kazala prepricavanja...KAKAV SEBICLUK INTELIGENCIJE  >Sad 8)
PA ZAR STVARNO MISLIS (MISLITE) DA JE SVE OSTAVLJENO SAMO NA TAJ NACIN ? DA SE SVE NALAZI SAMO U KRAJEVIMA KOJI SE OVDE NA FORUMU FORSIRAJU ? DA AMA BAS ZA SVE MORA DA POSTOJI MAPA ILI OPIS ?

LJUDI MANITE SE POGRESNIH PRISTUPA I KRENITE U OZBILJNA ISTRAZIVANJA AKO VAM JE ZAISTA STALO DA IMATE NEKOG KAVOG-TAKVOG USPEHA. DAVNO JE SVE STO JE BILO NA DOHVAT RUKE POKUPLJENO A AKO NE SVE ONDA PREKO 90% A OSTALO JE ONO STO NE PODPADA POD TAJ SABLON MA KOLIKO IZGLEDALO MAGLOVITO , CUDNO I NEVEROVATNO U ZRNCIMA OPISA STO ISPLIVA ODNEGDE NA SVETLOST DANA .
Odgovori
#8
(23-02-2014, 09:34 PM)GROTAGOLD link Piše:Jel Cane na tog "ljutka" mislis na mene ? ...a i sto bi se kao "posten" sakrivao.. ZBOG CEGA?
Pitam se samo zasto si otvarao temu ...pa zatim postavio link za citanje i onda prokomentarisao ono sto si napisao? Tvoje je pravo da komentarises a to pravo imaju svi pa i moja malenkost ZAR NE ! A moj komentar je bio opsteg karaktera na sve one koji smatraju da je ovo nemoguce  :Smile Zaista ima kolega koji raspolazu sa tako malo informacija da je to za ginisa pa se pitam STA TRAZE ONDA OVDE? Da ne spominjem to da mnogi misle da se svo zakopano blago nalazi u njihovom vidokurugu i nigde vise a pritom priznaju samo martinove i ostale tzv. opise , mape i rekla-kazala prepricavanja...KAKAV SEBICLUK INTELIGENCIJE  >Sad 8)
PA ZAR STVARNO MISLIS (MISLITE) DA JE SVE OSTAVLJENO SAMO NA TAJ NACIN ? DA SE SVE NALAZI SAMO U KRAJEVIMA KOJI SE OVDE NA FORUMU FORSIRAJU ? DA AMA BAS ZA SVE MORA DA POSTOJI MAPA ILI OPIS ?

LJUDI MANITE SE POGRESNIH PRISTUPA I KRENITE U OZBILJNA ISTRAZIVANJA AKO VAM JE ZAISTA STALO DA IMATE NEKOG KAVOG-TAKVOG USPEHA. DAVNO JE SVE STO JE BILO NA DOHVAT RUKE POKUPLJENO A AKO NE SVE ONDA PREKO 90% A OSTALO JE ONO STO NE PODPADA POD TAJ SABLON MA KOLIKO IZGLEDALO MAGLOVITO , CUDNO I NEVEROVATNO U ZRNCIMA OPISA STO ISPLIVA ODNEGDE NA SVETLOST DANA .

Grota ja stvarno ne razumem da covek tvoje inteligencije i smisla za humor nemoze ili nece da shvati kad se i drugi sale,a kad je nesto drugo...pa sve je pod znacima navoda...pa zar moram i to da objasnjavam (da se pravdam)...al da batalim to ,ne radi se o tome da li verujem ili neverujem-samo mi smesno ono cime je utvrdio ona 32 metra-LOGARITAMSKIM TABLICAMA verovatno. Osim metal detektora koristim i L-antene. ..Pop martin i slicno nisu moj fah...u sremu to "nepije vode"-rim,kelti,madjari...trenutno" jurim nesto" po sumi,za ostalo si u pravu 80-90 % je "OCISCENO"...
MOGU DO SUTRA OVAKO DA KUCKAM/AKO SAM TE NECIM UVREDIO IZVINI/NAMERA JE BILA SASVIM SUPROTNA...P.S.NISAM U OVOME OD JUCE I IMAM 38 GODINA I POPRILICNO ISKUSTVA I SASVIM SOLIDAN "LITERARNI OPUS" KO I TI IZ NEKOLIKO OBLASTI...SAMO TE MOLIM DA STANJIS TA SLOVA SVI SE" POPLASE"-ZATO SAM SE NASALIO DA OPUSTIMO ATMOSFERU... Big Grin POZ
Odgovori
#9
;D ;D ;D ....to sa 32 metra je neka sasvim druga prica (necu sada da je razglabam jer bih otisao u neku sasvim drugu oblast) i nebrini ..nisi ti mene ama bas nista niti naljutio niti iznervirao....mozda tako izgleda zbog velicine fonta  :Smile  i nadam se da te slova nece "pojesti" u buduce  Wink
Odgovori
#10
evo malo" misterija" za" kisne dane"...ko voli da cita...

http://dzonson.files.wordpress.com/2009/...idajkk.pdf

...isto na tu temu, samo" MALO "starije...;da nekazem "izvorni tekst"...

http://www.4shared.com/get/8qgaK00f/Smar...lanti.html

ovde "naslov sve govori" pa nemoram ja (jedan od, [barem meni] zanimljivijih sajtova/linkova na temu REVIZIONISTICKE istorije i jos ponecega)...
http://dzonson.wordpress.com/2012/06/15/...re-hrista/
Ako sam nesto dupliro (tj. da je vec postavljeno od nekoga ,negde na forumu) unapred se izvinjavam...


Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 4 Gost(a)