Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DVA KRUGA NA STENI
#21
Ako ti Apis kaže da je odradjeno,onda je odradjeno
Odgovori
#22
Ako ti BrankoV kaže da je bio više puta,moraš da mu veruješ jer jeste.
Odgovori
#23
Da tamo nema ništa,nema druže! ;D
Odgovori
#24
Odnela Bogorodica sa sve kandilom,il beše detetom kad odletela u vazduh :Smile
Odgovori
#25
Neznam sta vi znate al znam sta ja znam i to je da kodbogorodica posle miniranja nijepronadneno nista
Druze Branko V mora da ste iz tog kraja ili imatepoznanike tamo zato sto je bogorodica minirana jospre mozda40 i kusur godina retko kozna gde se ona nalazila
Odgovori
#26
Vidiš Draganče koliko je samo hobista posetilo ovu destinaciju i sve ovo što si okolo naokolo ispričao sve oni odlično znaju i mnooogo mnogo više.
Da li se iko zapitao zašto se na forumu sve jake lokacije smeštaju na Staru Planinu a ova tema koja je malo čačnuta,stopirana?

Zašto ako,sad ću i ja kao u planovima i prepisima,uhvatiš odatle južno na planini "ključ" se ispod jednog vodopada nalazi ulaz u...i tu..
pa kad sidješ videćeš popovska odela?!

Kreni Istočno do "Pavlovog kladenca".Dalje do "Kupinove glave" i podzemnog grada...malo dalje do još jednog podzemnog grada...

Kreni malo zapadno,tu su ti tri gunje.

Hoćeš severno...moraš prvo da se sapleteš o ispunjenom zaveštanju da onome ko nadje izgradi manastir.
Našo čovek i ispunio obećanje.Odmah preko brda je i Jovan Pusti.Nastavi pravo naićićeš na najstariji rudnik zlata.

I pitaš Draganče da li je baš sve očišćeno?Na samom tom užem lokalitetu jeste nešto malo...ono,tek sića da se ispuni zavet
oko izgradnji tih nekoliko novih crkvi i manastir u okolini,izgradi banja,izgrade mini hoteli,restorani na reci,pokupuju silne kuće i lokali u obližnjoj varoši i t.d i t.d.

ono malo dalje farma koju čuvaju naoružani stražari....sića kao što ti reče pokupljena
Odgovori
#27
Postovanje gosn Negovane.
Sve je to uredu Samo
Ovo je lokacija istocna Srbija Nema nikakave veze sa Starom planinom.
tu prolazi reka Crni Timok i Stara Planina je na mozda 80 km odande.
Pozz sve najbolje
Odgovori
#28
Poz. Dragance i " samo pošteno " kako Vi često umete da kažete.

Upravo sam to i rekao : da nije sve na Staroj Planini već ima nešto i na ovom području o kome ste počeli temu!!

Odgovori
#29
Gosn Negovan.
Ajde onda da odradimo ovu lokaciju.
Ima tu jos po nekih oznaka kao i bunar odnosno ventilacija koja je zatvorena jer je upadala stoka u njoj njemu
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 2 Gost(a)