Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KONJ I KONJANIK
#11
A,jel taj konj,Lipicaner ili obicna,domaca raga?
Odgovori
#12
Niko ne moze da ima sve,a daleko od toga da ja imam "svi opisi",napisao sam to sto imam pa ako se nesto uklapa da se stvari resavaju.
Odgovori
#13
Posteno  bar neko da se javi da zeli saradnju..Imas li neku pisaniju za kocije sas konji  nalaze se na steni i veliko je i visoko je .
Odgovori
#14
Da li su kocije prazne ili nisu?
Odgovori
#15
Koliko se secam jesu..Tamo sam lovio pre dvadesetak godina...
Odgovori
#16
Dobro,Ima stena i na nju izradjena kocija sa upregnut konj i nalazi se gde je mecka na tri dereta.Po na dole ima ima velika voda gde se sabiraju tri dereta...
Odgovori
#17
Kao sto reko taj dan smo lovili svinje i slucajno sam  je video .  Mecku koju spominjes nisam  . Tamo nisam radio nista niti sam se interesovao  oko toga.Rekoh da je proslo dvadeset godina od tad. A otad nelovim vise u taj kraj .Cim se otopi ovaj sneg cu odem opet tamo  da je potrazim ..Treba li da ima jos neki znak pored kociju.To te pitam da bi sigurno znali da je to to. Ako se poklapa idemo zajedno da probamo pa sta bog da..
Odgovori
#18
E moji drugari,pitam se dali vi koji se ovde deklarisete kao plandzije i ostali,dali ste imali prilike da se upoznate sa ljudima koji su stvarno nesto znali o ovim temama.Na primer sta vam znaci ime GASPAR.Dajte mi njegovo pravo ime pa da se dalje razgovaramo.Ko njega zna zna ko je on bio,posto je pokojni,moze ovde da deli pamet,ostali ne,zao mi je ali je tako i nikako drugacije.Ajde demantujte me.
Odgovori
#19
E padobrance padobrance....Imam puno prijatelja medju padobrancima mislim tu na one prave..Moj rodjak je za vreme  drugog rata rata kao hrabar borac izabran i u  Italiji zavrsio obuku itd....I ja bi bio padobranac da nisam povredio vratne prsljenove ....Ti ne drzis obecanja koje si dao  ,prema tome  drzi lekcije o lepom ponasanju nekom drugom.Ja se nehvalim onim sto nemam nego pricam o onome sto znam. A i nasalim se ponekad  i na svoj a i na tudj racun sto da ne valja se i to.
Odgovori
#20
gaspar je jedini koi je imao originale.  to je prava  legenda.  laka mu zemja.  steta je za tog coveka.
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 4 Gost(a)