Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MARIOVO
#11
[img][/img]


Priloženih Datoteka
.rar   S8000136.rar (Veličina: 50.27 KB / Preuzimanja: 111)
.rar   S8000141.rar (Veličina: 59.86 KB / Preuzimanja: 93)
Odgovori
#12
[img][/img]


Priloženih Datoteka
.rar   S8000683.rar (Veličina: 81.18 KB / Preuzimanja: 102)
.rar   S8000686.rar (Veličina: 59.65 KB / Preuzimanja: 84)
Odgovori
#13
[img][/img]


Priloženih Datoteka
.rar   S8000687.rar (Veličina: 74.58 KB / Preuzimanja: 109)
.rar   SAM_0872.rar (Veličina: 77.32 KB / Preuzimanja: 139)
Odgovori
#14
bate ako sakas sorabotka pisi pozzzz
Odgovori
#15
kalj gi slikite ???????? eteg i a kaj ste vie sega
Odgovori
#16
so sliki ke ve nasipam ama djabe be luge nema resenija :-[ Sad
Odgovori
#17
ako sakas sorabotka pisi da znam a inace ima resenie za se pozzz
Odgovori
#18
ajde za barem eden znak soe kako e so treba drugo sorabotka oti da ne mozi sam coek so naprail
Odgovori
#19
Kolo dali za toj iksot vo ramka velish deka e krst kako prvo da kazhish dali na toa si mislel deka e krst vo ramka.
Po moeto skromno mislenje toa ti e x(iks) vo ramka a ne krst a iksot ili deset na latinski ti oznachuva vlez vo riznica ama ovde e vo ramka bi mozhelo da e isto taka zatvoren vlez i vo grobnica, ti ako e tvoj znakot razgledaj go mestoto za verojatnost od zatvorena peshtera  ili tunel vo okolinata ili pakvidi pod kamenot da ne ima vlez.Pojdi tamu gledaj baraj, misli, a to za sekoj znak sho barate dokumenti zaborajte si go ako beshe taka dosega cela biblioteka che imashe.Odi tamu so tvoite lugje ne nosi drugi sho kupuvaat samo mesta i so tie sho ne gi poznavash, makar da znam oti vie Mariovcite ste najzaeban narod teshko so vas na kraj se izleguva.
Zaposlednovo onaka nasmea ti go velam a koj ke si dojdam za n.g. zdravje gospod mozhi i da se vidime ako to iskash malku da pomuabetime vo zhivo.
Pozdrav i uspeh
Odgovori
#20
(x) e edno (+) e drugo rekov sliki kolku sakas nema resenija.ili imalo ovcari so nemale rabota pa si klesale po kamenjata.iksot vo kvadrat mozi da znaci i pat ,a toa deka e vlez vo nesto za mene ne drzi voda muabeto.jas uzivam vo setanje po planini mariovec ne sum setam na toj teren .znaci imam slikano poveke (slucajno pronajdeni)ZNACI SPORTIST PO TAJA RABOTA NE SUM ,PA NITU IMAM APARATURA ZA TOA FORUMOT MI E INTERESEN A REKOV ZNACIVE SE SLUCAJNO PRONAJDENI (A MOZEBI I JAS TREBALO DA GI NAJDAM HA HA )PA BAS SAKAM DA VIDAM SO E RABOTATA SO NIV ETE VIE (EKSPERTI )DA VIDIMEE SO KE KAZITE .ZNACI MOZI DA IMA SORABOTKA .POZ. KOLOOOOOOOOOOOO
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 19 Gost(a)