Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
babusnica
#51
hvala twins na odgovoru.raspitacu se,interesuje me.pozz
Odgovori
#52
bato velike prostorije mogu i kamioni da udju a ima i spavaona cak je svojevremeno bila odradjena i ventilacija mada jesad sve pokidano ali objekat i dalje postoji samo ako te neko vidi da se muvas tamo obavezno te presretne policija...
Odgovori
#53
Modra stena pećina imalo je devet gvozdenih kreveta neki su bili vezani sa lanac kao na spratu, to je kasnije koristila vojska ispod ima tunel iz rimskog doba on ide od modru stenu do grad crtovo na kraju ima gore bunar u njega su izradjene stepenice u krug i ti ima klesan znak obramka sa kotlovi i to su meštani zatrpali zbog dece a ranije se skrivao narod od neprijatelja mislim bugara i nemaca........tu ima dosta znakova i td......
Odgovori
#54
tu u crtovo ima jos nesto osim znakova samo neznam tacnu lokaciju :-[
Odgovori
#55
Rimsko naselje ima crkve a crtovo grad..
Odgovori
#56
budo najavi se ako dolazis u taj kraj. kolege interesuje me vase misljenje,vredi li se truditi oko crtova ili je to samo gubljenje vremena?pozdrav svima.
Odgovori
#57
crtavo ili nekad davno zvano crkavo se nalazi u ataru sela vrelo i bio je rimski podzaemni grad a prosle godine je neka ekipa otvorila jedan zunel oko 90m. dug i nasli nesto al ih usput uapsili bilo i na pinku...i to nema veze sa bunkerima i podzemnim objektom kod modre stene Wink
Odgovori
#58
bato poslacu ti na pp kadbudem natom terenu pozdrav

Odgovori
#59
znam budo,ja sam tu blizu.javi se kad dolazis ako se. nadje vremena da se upoznamo. crtavotbi trebalo biti livnica.pozz
Odgovori
#60
U selo vrelo dali postoji Zdravči kamen ili dali se zna gde je bio.......................Budo.....
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 2 Gost(a)