Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bikova glava
#11
MILANE JA ZNAM GDE TREBA DA BUDE  I KOM SELU I TO SA ROGOVIMA I UŠIMA I OVDE JE ISTO ALI AKO JA NAPIŠEM SVE TO I NEKO SE JAVI I KAZE MOJE REČI SAMO SE VRTIMO U KRUG. KO ZNA ILI JE VIDEO GLAVU GOVEDJU ILI BIKOVU NEMA VEZE. I KAZE TO IMA OKO GLAVE  I ŠTA JE  ISPOD ZNAKA JE MI MOZEMO DA ZAVRŠIMO VELIKI POSAO........ SAMO  OVAKO OTKRIVAMO INFORMACIJE.............
Odgovori
#12
Klesana glava ima ali neznam dali je bikova glava ili govedju  samo da znate da je klesana ispod glava je vrata  a vrata je sivu boju dad cu da slikam cu da postavim sliku ali zdravje  i nije to ima jos nesto do je malo dajle  medveda ima i jos nesto    ko zna dajle neka pise toliko mogu sad  poz
Odgovori
#13
NIJE TO HIMOVIĆU
Odgovori
#14
Brankov ja to znam drugo neznam poz
Odgovori
#15
ja sam obiso celu tresibabu uzduz i popreko,taj znak na tresibabu NEMA
Odgovori
#16
Nisi
lepo pretrazio. Znak ima nece da se javi prijatelju moras da potrazis
nije sve na IZVOLTE.  Nadjes znak , lupis dva, tri puta motikom i resio
si svoju buducnost. E TO JUNE , NECE DA TE MUNE ! ! !
Odgovori
#17
Milan je napisao jedan zanimljiv i prilično tačan komentar da u blizini glave bika treba da ima trougao. Slike  kako to izgleda sam već postavio ovde u jednoj temi.
Odgovori
#18
citytaxi,pretrazio sam celu tresibabu i nema,mozda ima taj znak prema svrljig,ali na tresibabu ne posto mi je i selo na tresibabu,a taj deo prema svrljig nestani zovu MACJA GLAVA
Odgovori
#19
da li postoji selo muči baba u taj atar je znak..
Odgovori
#20
MUcibaba, mozda postoji i na drugo mesto, ali ja znam sa sa tium imenom ima pogranicno selo u opstini Kamenica (KiM).
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)