Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
mice
#11
(06-02-2014, 05:12 PM)aleksandarchif link Piše:sto jednostavno nisu stavljali x jebali ih crtezi Smile
POTRUDI SE UBUDUCE DA TI KULTURA IZRAZAVANJE NEBUDE TESKA.
Odgovori
#12
(06-02-2014, 03:57 PM)APIS link Piše:Pa mislim da mice na kojima nema nijedno kamence iliti zrno pasulj i ne igraju?Jel tako?
a i mnogo je strmo otkotrljao bi se svaki kamen a i pasulj
Odgovori
#13
ZA KOLEGU TRIBAL
 
  Ja sam ovu micu pronaso u kamenu koji je samac i visine je oko7 metara .Sam kamen ima sa severo istocne strane ulaz a kamen mica je bio na sredini i mogu ti reci da u ovom kamenu ima mesta recimo za 6 osoba da se usprave. Dali neko zna nesto o tome.U blizini ima dosta pecina i potkapina i ama na 1 km rusevine starog grada takodje i reka a i dubok kanjon.
Odgovori
#14
Pozdrav Sale67, na vrlo zanimljivom mestu si pronasao znak micu, bilo bi lepo i kad bi izbacio koju sliku, ako si u mogucnosti.. Sto se tice samog znaka MICE, izgleda da od slucaja do slucaja ne moraju imati isto znacenje, i ne moze se bas precizno definisati samo objasnjenje znaka tek tako.. Dosta ljudi se slaze sa konstatacijom da Mica predstavlja porodicne podzemne grobnice..
Ja sam u okolini mog znaka dosta pretrazivao povrsinu u blizoj i daljoj okolini ali bez uspeha, a sad pokusavamo da pronadjemo neku supljinu koja bi mozda ukazivala na podzemnu grobnicu.. Pronasao sam u njenoj blizini i znak krst i broj jedan a postoje i ostaci nekog starog crkvista na nekih 200 metara..

Moj ti je savet da detaljno istrazis unutrasnjost tog kamena i da proveris da nije mozda u njemu zatvoren neki prolaz ili ulaz u neke podzemne prostorije.. Zelim ti puno uspeha!


Odgovori
#15
Tribal hvala...postavicu slike jer u petak ili subotu idem tamo.Nadjena je rupa i to u samom cosku prostorije o kojoj sam pricao.O tome sam zapoceo i onu temu sladunjav ukus u ustima.Postavicu veceras fotografije jedne grobnice koju je otvorio jedan matori Zrenjaninac pre par godina a ta otvorena se nalazi na jedno 1000m vazdusne linije od ove sto je ja radim.
Odgovori
#16
Propratio sam i tvoju temu sladunjav ukus u ustima, lokacija je vrlo, vrlo zanimljiva.. Samo napred kolega, neka je sa srecom, dace bog da uspesno zavrsis zapoceti poso..
Odgovori
#17
slike


Priloženih Datoteka Izvedena sličica(e)
   
Odgovori
#18
jos slika


Priloženih Datoteka Izvedena sličica(e)
               
Odgovori
#19
Na prvoj slici se vide dve lobanje a na ostalim se da primetiti koliko je to bilo plitko ispod zemljisnog sloja
Ovo je otvoreno od strane jednog Zrenjaninca koji je slucajno nasao ulaz.Zamaskirao je ceo potez pretvarajuci se da tu kampuje i nezna se sta je tu bilo a ova sto se spremam da je odradim je na jedno 1000 metara vazdusne linije od ove.
Odgovori
#20
Samo napred ....
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 2 Gost(a)