Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sladunjav osecaj pri disanju
#11
desilo se i mojim kolegamma dok su kopali u 5 m dubinu osetili su zagusenje i iagorenie oci prestali sa radom kad su se vratili posle 2 dana na tom mesto nisu mogli vise da rade smrdio na gas .
Odgovori
#12
Da li je " na ploci uklesan sablon u obliku tacaka i linija koje podsecaju na tablu za igranje mica" ... Geomantija, geomantijske tacke i tema ? Ako jeste, mogu da desifrujem.
Odgovori
#13
pzzz moj ti je savet kao i od ostalih kolega vodi racuna bez masu ne ulazi, a najvise racuna vodi oko obrusavanja posto si reko da je veoma tesno nebi bilo lose da mobilises ulaz neki daskama ili drvenim oblicama da nedodje do odrona i da ne ostanes zatrpan pozzz i puno srece...
Odgovori
#14
Pozdrav družini,
ne znam koliko će ti maska pomoći ako koncentracija kiseonika nije na nivou potrebnom za disanje, tj. znam, NI MALO, ali evo konkretnog predloga. Posmatrao sam pre par godina ulazak u nesto nalik pećini, rečeno mi je da je dubina bila oko 50m, (znači ja nisam ulazio, samo posmatrao od spolja), pored svakojake opreme, jedna od možda najbitnijih stavki su bila dva mala kaveza, u jednom valjda hrčak, a u drugom neka ptičica....
U svakom slučaju puno sreće!
Odgovori
#15
hvala drugari u svakom slucaju ma sta bilo javljam Wink
Odgovori
#16
ZA BRANKA 77 moram ovako da pisem mozda ima drugi nacin ali se bas i ne razumem i neznam gde da postavim odgovor.Jeste Branko u obliku igre MICA sa 3 tacaka puta 4 tacke i sve su bile povezane sem dijagonalno.
Odgovori
#17
Sale,to mesto bi ponajpre trebalo radiestezijski pregledati.Cak i osrednji rasljari lako lako registruju supljine pod zemljom,dimenzije i dubinu.Posle toga lako je otvoriti i drugi otvor,pre svega zbog ventilacije.Takodje,drugi ,novi ulaz u glavnu prostoriju nece imati nikakve zamke...Naravno,dobar rasljar moze dobro da proceni ima li metala u glavnoj prostoriji,i u kojoj kolicini.
Odgovori
#18
pozdrav Zoki receno mi je da ima dva a mozda i vise ulaza trenutno sam krenuo na ovo sto sam naso a ujedno zelim da se izvinim tebi , rimljaninu , ceko_mkd i ostalim clanovima gde sam pokusao staviti slike za temu molim za procenu nije namerno a slike ima na zanimljivim nalazima i u pitanju su rimski denari srebro ima i jedan antonio i kleopatra hvala na razumevanju
Odgovori
#19
Ako trazis rasljara da ti nadje ulazi moras da znas i njegove mogucnosti i naravno provera na tebi poznatom mestu, sto se tice da ti rasljar kaze koja je kolicina upitanju-ssvako koti kaze takve stvari on pojma nema o rasljarenju i radiesteziji.
Odgovori
#20
O kolicini se moze samo u grubim crtama govoriti,ali ipak dovoljno da bi se dala preporuka da li se isplati posao.A ti Laki,izgleda sa tvojim komentarom da si zaista "lak".
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 2 Gost(a)