Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sladunjav osecaj pri disanju
#1
molim da mi neko objasni ovo.Nije bas pristupacno mora da se puzi i nalazi se u pecini , tamo sam pre 25 godina nasao neku plocu sa obelezjima i tek sada krenuo sa radom.Dosta je islo u dubinu i na kraju sam dosao do nekih ploca i kada sam sklonio nekoliko komada naiso sam na supljinu u kamenu gde sam mogao da gurnem stap od preko pola metra ali sam u jednom trenutku osetio gusenje i sladunjav okus dok sam disao.Molim , nije za salu ako neko zna nesto o tome da se pridruzi.Hvala
Odgovori
#2
nisam nesto strucan da ti dam konkretan odgovor ali na takva mesta bez maske i rukavica se ne ide
Odgovori
#3
na tom mestu mora bukvalno da se puzi a dok sam izbacivao zemlju odprilike 2 kubika naiso sam sa desne strane tunela da kazem na uklesanu kocku u samoj steni 10x10x10 mere su odprilike.Do tog mesta se lako dolazi ali je bas tesko za rad sve u lezecem polozaju
Odgovori
#4
Na toj ploci koja su obelezja ,ona kocka ti oznacava prostoriju.pozdrav
Odgovori
#5
ploca je bila dimenzija 40x20 x10 a na njoj uklesan sablon u obliku tacaka i linija koje podsecaju na tablu za igranje mica
Odgovori
#6
Definitivno si nasao porodicnu grobnicu , sudeci po opisu koje si dao . A gas koji si osetio sladunjavog ukusa ima u sebi primese azota i kada si stapom cackao on se oslobodio i izasao van . Ovo nemora da bude tacno , to je moj zakljucak  Wink
Odgovori
#7
ma nije grobnica siguran sam posto je stena sama na proplanku i u precniku od 700m nema nikavih stena.Probacu ovih dana da idem dublje ali je bas tesko u lezecem stavu kopati...polako i jos da napomenem da u tom kraju nema listastog kamenja u vidu malih plocica sto dokazuje da ih je neko doneo i poredjao a bile su prekrivene sitnim drobljenim kamenjem
Odgovori
#8
Polij ih vodom i vidi dali ce ti se prikazati neki certz ili poruka "da nisi naso trajanove ploce i njegov mauzolej "
Odgovori
#9
(24-01-2014, 02:13 AM)sale67 link Piše:molim da mi neko objasni ovo.Nije bas pristupacno mora da se puzi i nalazi se u pecini , tamo sam pre 25 godina nasao neku plocu sa obelezjima i tek sada krenuo sa radom.Dosta je islo u dubinu i na kraju sam dosao do nekih ploca i kada sam sklonio nekoliko komada naiso sam na supljinu u kamenu gde sam mogao da gurnem stap od preko pola metra ali sam u jednom trenutku osetio gusenje i sladunjav okus dok sam disao.Molim , nije za salu ako neko zna nesto o tome da se pridruzi.Hvala
Nesto razmisljam ako si udahnuo i ako je bilo otrovno ne verujem da bi stigo da napises post ali ipak maska i rukavice predostroznost i bezbednost na prvom mestu i polako, nadam se da ce biti lep nalaz puno srece.
Odgovori
#10
Piksi hvala na brizi dobro sam ja starog kova i ne brine me taj osecaj vec sam nestroljiv oko tog osecaja jer se taj osecaj oseca isto i kad se polira plemenit metal ali po samoj prostoriji gde se otvorila rupa mislim da ima ispod jos prostorija neznam idem dalje pa gde pukne puklo.Hvala
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 4 Gost(a)