Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
krst
#1
[img][attachment=0:1uyajqo4]<!--%20ia0%20Krst.jpg<!--%20ia0%20[/attachment:1uyajqo4][/img]


Priloženih Datoteka Izvedena sličica(e)
       
Odgovori
#2
Postavi komletnu sliku stene i okoline u kojoj se nalazi. Moze da znaci i X zavisi iz kog ugla gledas, ovako su nedovoljne informacije. Obicno krst ili X prikazuje centar necega jer ima krug ali i nemora da znaci.
Odgovori
#3
obrati paznju mozda ima i neka tacka u krugu ipak ti to slikaj i postavi
Odgovori
#4
Uklesani krst i krug dubina oko 1cm a sirina 15 do 30 cm.(vise mi lici kao da je rupicama napravljeno) Ovo sa video pre 10 godina a daljina otprilike 70 metara veoma je tesko dici do njeka jer je litica velika (oko25metara). Pokusacu da u najskorije vreme slikam ovo se nalazi u Homolje.
Odgovori
#5
Heloo ljudi...imam znacenja preko 250 znakova,tako da mogu da vam desifrujem o cemu se radi,naravno treba mi orginal slika...Homolje..Gde u Homolju
Odgovori
#6
(11-09-2011, 04:24 PM)Dumimaster link Piše: Heloo ljudi...imam znacenja preko 250 znakova,tako da mogu da vam desifrujem o cemu se radi,naravno treba mi orginal slika...Homolje..Gde u Homolju
Heloo Dumimaster ,brate imash na forum  orginalne slike i znakove -desifrujej da vidimo sta ti znaesh.Poozz.
Odgovori
#7
Ta  ti  je  zlatna.
Odgovori
#8
to je sinbol suncanog krsta ako ima neki krak duzi u tom pravcu treba lo bi da ima drugi krst ili kladenac-izvor krst u krugu  je sinbol da je nesto u vosak,simbolika orentacije i smera odnosi se to kako se ljudi krecu kroz zivot sto znaci biti na neko meso u neko vreme. ako je x toje dijagonalni krst izuzetno star prvi put se pojavio u osvit bronzano doba povezuje se sa tackom
Odgovori
#9
  Krug je pravilan i sirik je oko 30cm precnik oko80m krst je takoce sirok30cm(linije kresta) i na sten na visini oko 20 m i vema nepristupacno do njega .Vidi se na vecoj daljini200do 300m
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 2 Gost(a)