Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ima li neko opise za ploce i kunovicu
#1
Wink
Odgovori
#2
trbalo bi biti kvocka sa 9 pileta ili dva bliznaka ako neko zna neka pomogne coveku.
Odgovori
#3
Da li si cuo za mesto Crvena gora i da li znas gde na Kunovici na kamenu ima ustemovano drvo. Da li ima neka pecina i kako se zove ?
Odgovori
#4
Pozdrav plandzija,
da se i ja malo ukljucim u ovu temu posto poznajem malo taj kraj oko mesta zvano "Ploce" i sl. Kunovica..
Ako ste mislili na sl. Kunovica, tamo ne postoji mesto zvano Crvena gora a isto tako nisam cuo ni da postoji uklesani znak drvo, verovatno se plan odnosi na nekadasnju planinu Kunovicu a danas Suvu planinu..
U okolini sl. Kunovica postoje neke uklesane oznake, a i u siroj okolini prema svim okolnim selima.. Ukoliko imate neke planove za tu okolinu, mozemo i da saradjujemo na obostrano zadovoljstvo..
Odgovori
#5
da verovatno se zato mesta i opisi nepoklapaju jer malo ljudi zna da se nekada suva planina zvala KUNOVICA
Odgovori
#6
Za TRIBALA Dali znas za mesto mala bogomolja i lazareva vrvina kod kamenog propusta
Odgovori
#7
Neznam za takvo mesto ali mogu da se raspitam.. Da li se pominje neki uklesani znak, ako moze nesto malo detaljnije, nazivi mesta su se dosta promenili..
Odgovori
#8
Tacno, mislio sam na planinu Kunovicu . Ali mislim da se ovaj naziv odnosi na jugoistocni deo Suve pl.
Odgovori
#9
Postoji i KUNOVICKA PLANINA, ona nema bas neke veze sa Suvom planinom jer je solidno udaljena, a retko ko je zna pod tim nazivom..
Da li se negde u planovima i opisima pominje Kunovicka planina?
Odgovori
#10
kikito bi trebao da zna sta trazi ali mislim da znam sta trazi. Negde na potezu od Ostrvice do sela Kunovice nalaze se dva bliznaka i koka sa sest pileta.pozzz
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 2 Gost(a)