Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pomoc oko znaka
#11
Na prvom pogledu kada sam zapazio znak mislio sam da je priroda ali sam oblik tj udubljene ne izleda tako po mom misljenju da je ovdi erozija ucinila svoje ali opet nemora da znaci majka priroda je cudo
Odgovori
#12
Da nije mozda neka lepenka ako imas md proveri dobro...
Javidim tamo neke x-ove levo i desno na trecoj slici ali nevidi se dobro jer je mala slika,to je moje mislenje.
Pozz..
Odgovori
#13
Sta je to lepenka pozz.
Odgovori
#14
(17-02-2014, 11:08 PM)BoBAN70 link Piše: Sta je to lepenka pozz.

..TO TI JE ŠATROVAČKI SRPSKI (inače izraz vrlo korišćen u ovom hobiju) Big Grin Big Grin Big Grin
Da pokušam malo da ti razjasnim taj izraz: ...elem ovako...
Staneš na vašar ili nekom drugom zgodom pred neku mirišljavu tezgu a ono ...svašta za oči i dušu Wink Sobe ruke u dzepovima prebiraš ono malo što imaš para pa se pitaš ŠTA BI MOGO DA UZMEŠ ? I stvori se ona "čuvena mala sva rumena u obraze (zbog toplote ćumura sa skare iliti roštilja)...pa onako lupkajući meso izmedju dlanova zagleda te direkt u oči i pita "IZVOLTE..ŠTA SI HTEO ? >Sad
...i ne sačekavši tvoj odgovor odma dovati jednu slepljenu "lepenku"-lepinju,pogačicu (obajatelu od stajanja)....e tu je ono što pitaš !!! ...raseca je nožom po sredini i baca na vatru da se smekša i čeka tvoj odgovor: A tebi...sve ti voda ide na usta...sve bi da turiš u nju ..al neide...nemože se...nema se para  Sad A pošto je..pitaš...odgovor sledi .... PIŠE TI NA na toj daski na stubu pa ti vidi šta ćeš? A jel to cena za manju ili veću....pitaš..."ZA MANJU.....VEĆA JE DUPLO....ufff sun..e ti ...em...jel može onda kad si je već turila da se podgreje..."PRAZNA" ?  :-[ ...A NJOJ BEŠE VEĆ NEŠTO ŽAO NA SRCE PA SE SAŽALI I PITA TE..A JEL OĆEŠ DA JE MALO TURIM U MOČU...DA BUDE MASNIJA ? Jel će to više da košta...MA JOK NIŠTA...SAMO AKO VOLIŠ. Pa dobro ..turi je malo (prosto ti milo što si dobio nešto dzabe) ...a ona je onako vruću pufne u onu moču u kojoj se praćakaju i ražnjići i pljeskavice i ćevapi i krmenadle i vozovi i svašta još nešto...pa je izvadi a ono kaplje...ma jok bre CURI sa nje dok je stavlja u papirni ubrus razdvojen na pola i drži čačkalicu u ruci...A DA TE NEŠTO PITAM?..recite...OĆEŠ DA TI TURIM BAR JEDNU KRIŠKU PARADAJSA DA NE BUDE BAŠ BEZ IČEGA?...pa može...nemanišem...i tako odlutaš niz štraftu dalje kroz onaj narod uživajući u svom "ulovu"...

LEPENKA TI JE BRALE MOJ RASEČENO NEŠTO..PA IZDUBLJENO I UNUTRA STAVLJEN "PRILOG" A ONDA VRAĆENA ONA DRUGA POLOVINA I SVE TO MAJSTORSKI ZALEPLJENO. Tongue ...SAD ZAVISI OD TVOJIH DZEPOVA..HOĆEŠ LI JE PRAZNU ILI PUNU...ODNOSNO...IMAŠ LI SA ČIM DOBRIM DA TO USTANOVIŠ , DETEKTUJEŠ ILI NASTAVIŠ DALJE I NEZNAJUĆI ZA SADRŽAJ.
Nadam se da mi nećeš ništa zameriti na ovom opisu (NIŠTA LIČNO) ...tek zabave malo radi... Wink
Odgovori
#15
huhuhu...Grota kako si to majstorski docarao,za tu lepenku,ali mozda je i ona za gumu za biciklu :o .ali najvaznije je skloniti krisku i uzeti PRILOG!
Odgovori
#16
;D Bravo Grota lepo si to objasnio i dobro si me nasmejao i ja nisam znao sta je lepenka. Svako dobro pozz.
Odgovori
#17
Grota ima lep smisao za humor a i pisanje mu ide od ruke Nego jel ovo klesano ili je lepenka
Odgovori
#18
MAJCICA PRIRODA Wink
Odgovori
#19
Pozdrav kolege...Verujte mi da sam gledao na nekim mestima da su tako odradili te LEPENKE i znakove da stvarno izgleda kao priroda.Ma bili su vicni za svaki zanat.
Na svaki sumljivi znak treba obratiti dosta paznje.
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)