Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ZANIMLJIVA LOKACIJA...
#1
Da li neko nesto zna o ovome?


Priloženih Datoteka Izvedena sličica(e)
               
Odgovori
#2
da nije ovo u ljuberadju..............ili slično tome.........
Odgovori
#3
Ne... imas neki opis za slike?
Odgovori
#4
Ma ovo foto montaza garant...
Odgovori
#5
Ispod slomljeno krilo
Odgovori
#6
Foto montaza,kako da ne... sad sam ja naivan pa cu da kazem,nije.. mogu da te odvedem... ali naravno da necu... slikano je pre 7 dana,ima tu jos zanimljivih stvari... kao sto su rasecen kamen i lakat krivina na reci u podnozju... Tako da,ako neko ima nesto neka kaze,svoj deo dobija ako se nesto poklopi i to je..
Odgovori
#7
Ja mislim da treba neko da zaslusi da  GLEDA NESTO STA VREDI  naprimer znak dobar ili mesto lokacije neznam mosda neko zna tacno ipak mose  neko zna tacno  ali cu ipak cu da pisem citajte sve moje komentari i racunjte gde smo veliki poz SVIMA
Odgovori
#8
Cime ja nisam zasluzio Himovicu da vidim i nadjem nesto ovako? koji je vas problem? ja sam bio i slikao ovo,ako nekom smeta neka se obesi... ako hocete pomognite ako ne snaci cu se ja.. svi veliki znalci ovde a cute... jedino Grota pomogne kad moze... ostali se prave pametni a nista...
Odgovori
#9
Nemojte praviti bespotrebne nesporazume jer je ponekad tesko razumeti smisao poruka. Kolega...dao si fotografije i ostavio da se komentarise pa budi strpljiv sa odgovorima. Ove komentare oko fotomontaza naprosto preskoci jer doticni predpostavljam i da nezna kako se to radi a njemu slicni su verovatno vec i "obradjivali" stenu sa obaranjem stranica da malo zavire sta bi moglo da bude unutra.
Sto se tebe tice obrati pomnu paznju na neposrednu okolinu jer stena je samo mamac za pamcenje terena a prave stvari se nalaze u okolini. Prosetaj stazom pored potoka (ako je moguce) i dace ti se da po nesto uocis...nadam se iskreno. I naravna stvar nedaj vise podataka o lokaciji jer se to ovde i ceka.
Odgovori
#10
jasna stvar... sumnjiva mi je ta pecinka u lakat krivini.. visoka stena uz reku i na njenoj sredini pecinka... a cudnije mi je sto nigde znaka...nikakvog... samo stene.. preko puta pecine je stena na kojoj sam stajao i video tu pecinu,ta stena mu dodje kao dobrogled-kao neka osmatracnica... sve strane se vide lepo i taj rasecen kamen...
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 4 Gost(a)