Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Katcapun...
#21
kolega milane,pa nisam ja mislio da admin zatvori forum,ali sam mislio na poentu,ako se o necemu prica,svi za to mesto imaju silne planove,svi znaju nesto,pa radite nesto konkretno,URADITE NESTO.za ta mesta po kacapunu se prica i prepricava kolko ja znam jedno 20 godine u nazad a ko zna i koliko pre i dan danas se mlati ta kako sam je nazvao ja PRAZNA SLAMA.sto znaci da se nije zavrsilo nista a i dalje se prica do beskonacnosti.drugo na ovom forumu se vec pisalo o tim mestima a opet se ponavljate i sve tako u krug!!!pa ko ne zna vise za sve to po kacapunu,gde su rezultati,jedan nas kolega ako se dobro secam je prijavio da zna sve to i cak 5 turska groba,pa nista od ovih sto imaju pisaniju,a u stvari kad je probao da radi po tim vec poznatim planovima nije nasao nista kako bi trebalo da bude... Sadkolega apise jeste da kroz slamu struji i postoji vazduh ali se od toga ne zivi.
p.s budite konkretni i iskreni tako cete prema cilju naci pravi put.nema potrebe ponavljati se...i ponavljati se i cekati ko ce da kaze gde se nalazi mesto,da ce neko nesto da se izleti itd itd.pozdrav svima Wink
Odgovori
#22
Vlada nepoverenje .........
Odgovori
#23
Jeste kolega od vazduh se ne zivi ali i bez vazduh ne moze da se prezivi.
Odgovori
#24
u pravu si,covek bez kiseonika ne moze da zivi...ali ako si razumeo,hteo sam nesto drugo da kazem.ako ne nikome nista! :-[
Odgovori
#25
Samo razmislite dali su ovakva "mudrovanja" SVRSISHODNA za opste dobro i uspehe svih nas u celini. Onaj ko vec nece nesto da kaze neka to i zadrzi za sebe bez utrcavanja u temu u stilu "JA ZNAM AL NECU DA VAM KAZEM" !!!  Pa kad znas ... IDI I RADI !!!

Ovo se ne odnosi ninakoga licno i ne samo vezano za ovu temu vec uopste za pisanja na ovom forumu.


                                                                                    ...KACA JE PUNA...AJ PATAKOOO... Smile
Odgovori
#26
Rimljanine jel ti uopste znas sta je bilo u selu Katcapun? Nas Katcapun izmedju Vranja i Hana...Izgleda ne znas... Da nesto ima,ima...samo treba da se udruze dobri ljudi i jaki u glavi...E kad se to desi,mozda moze nesto da se odradi...Mada znam ljude koji su tamo vec nesto odradili...
Odgovori
#27
(22-03-2014, 01:48 PM)Imperator link Piše: Rimljanine jel ti uopste znas sta je bilo u selu Katcapun? Nas Katcapun izmedju Vranja i Hana...Izgleda ne znas... Da nesto ima,ima...samo treba da se udruze dobri ljudi i jaki u glavi...E kad se to desi,mozda moze nesto da se odradi...Mada znam ljude koji su tamo vec nesto odradili...
Šta to ima ............
Odgovori
#28
Ja kad god te pitam Branko ti cutis,tako da..
Odgovori
#29
postovani forumasi unapred da se izvinim nisam bio kuci a ostao sam duzan odgovor imperatoru,prijatelju kazes ima izvor a ja te opet pitam dali su to izvori gde ima kamen kao bure ako je to na dobrom smo putu
Odgovori
#30
Mislim da jeste,tako mu dodju... ima i u blizini gradiste i crkviste..
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 14 Gost(a)