Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
JOŠ JEDNA KOCKICA U MOZAIKU NA PUTU DO USPEHA
#21
dobro zapazanje imaju rimljaljni mada neki to nazivaju karma mozda je u nekom drugom zivotu bio izmedju pakla i raja pa mu bog dao jos jednu sansu da vidi na koju stranu ce da prevagne i otisao je na onu. mada ni nismo tu da sudimo ostavimo to visim silama da rade. to je moje misljenje.
mada se ja malo drugacije molim zeleci da podignem srbiju na noge da pomognem onima za koje drzava nema obzira mislim SRBIMA i mozda je to moja greska mozda nam je sudjeno da patimo!!!
mada lagao bih ako bi reko da ne bih i ja sa porodicom malo zivnuo!!!
Odgovori
#22
eh moj prijatelju Dragane,lepo kazes ali su ta vremena  odavno prosla,da se molimo za tita i otadzbinu.ja volim svoju zemlju i svoj narod ali se molim za sebe i za svoje najblize.mozda ce neko reci da sam egoista ali nisam,to je stvarnost i to je danasnjica,vreme u kom zivimo.na zalost heroji i borci za otadzbinu su odavno umrli.zasto bi se ja molio za srbiju,kad je meni ta ista drzava samo uzela i nikad nista dala,jedino mi dala zivot posto sam rodjen u nasoj zemlji,ako to uopste nesto znaci.zasto bi se ja molio,kad svi gledaju samo da uzmu,da zgrabe a nikako da doprinesu,pa sto bi se ja izdvajao i pravio lud.na kraju prijatelju moj svi mi,ne samo ti volimo da zivimo lepo i lagodno ali su malo koji imaju srece da pored njih prodje zlatna kocija...vecina je osudjena da pati i sastavlja kraj sa krajem,na zalost.pozdrav
Odgovori
#23
sve je meni jasno jer ja sam jedan od heroja koji su se borili i krvarili za ovu zemlju a za uzvrat sam dobio prezir i nepostovanje od bas tih koji rukovode ovom zemljom ali zemlja i narod u njoj nije kriv sto ovi samoprozvani srbi unistavaju sve cega se dohvate. mozete i vi slobodno da kazete da sam lud i glup jer vec sam naviko i ta i takva sebicnos je zabelezena samo kod nas srba nazalost koji nemamo pojma o nacionalnoj svesti nista, zato i propadamo. ali ne mogu da ne pozelim da pomognem svoj onoj deci i ljudima za koje ova drzava ne mari a koji trpe gladni ne zato sto nece da rade nego zato sto nemaju gde i nemaju mogucnosti da se lece jer nasi ministri trose pare lececi se u inostranstvu. ali to je politika i necu da se zavlacim tamo. poenta: molim se za te ljude srbe i za tu decu koja imaju najmanja prava u sopstvenoj zemlji i molicu se dok sam ziv!!!
Odgovori
#24
Cuvari su uvek postojali i postojace, svesno ili nesvesno (nasledno)Samo cistog Srca i verom u Boga svevisnjeg i snagom uma doci ces do cilja.
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)