Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sablja
#11
Upravo zato sam postavio slike "grotagold" da mi neko pomogme ko je profi u ovome poslu da nebi ja rvaruo I rusio nesto ako nema nista u njemu osim skeleta zato dam trazio pomoc
"Zasto da se izvinem"
Zato jer odma sudis I oces sve da zatvaras I teras da tuca kamen a nikad me u zivotu nisi upoznao niti video.ali nema veze mozda si ti upravu neka ti bude a dace bog pa cemo se upoznati pa ces videti da si prenaglio
HVALA GRANTS Smile
Odgovori
#12
(18-12-2013, 12:16 AM)matrix max link Piše: Upravo zato sam postavio slike "grotagold" da mi neko pomogme ko je profi u ovome poslu da nebi ja rvaruo I rusio nesto ako nema nista u njemu osim skeleta zato dam trazio pomoc
"Zasto da se izvinem"
Zato jer odma sudis I oces sve da zatvaras I teras da tuca kamen a nikad me u zivotu nisi upoznao niti video.ali nema veze mozda si ti upravu neka ti bude a dace bog pa cemo se upoznati pa ces videti da si prenaglio
HVALA GRANTS Smile

Ha , ha , ha...nesudim ja nikom..daleko bilo da sam u toj bransi da bilo kome sudim vec sam samo lepo i po ko zna koji put "uleteo" u temu da upozorim da nije sve za kopanje a samim tim i unistavanje - na sta sam kao administrator na ovom forumu i obavezan ! E sad sto se tice objasnjavanja to je neka sasvim druga tema i prica. Ima ovde na forumu dosta kolega koji su se interesovali na istu temu pa su i dobili odgovor a prilicno su ti blizu po pitanju kraja u kom zivis i koliko sam upoznat na terenu su bas potvrdili moje predpostavke. Postujem privatnost svakoga pa zato nezelim da pominjem njihova imena samo da znas da se na PP salje dosta toga a izmedju ostalog i ovaj teren sa koga je i ova fotografija...tako da znas da nisi jedini  Wink
U svakom slucaju sve je podlozno proveri i strucnoj analitici a tek na kraju sledi akcija.

P.S. Osim hapšenja,suđenja i tucanja kamenja zaboravio si da spomeneš i DRVENI ŠPORET NA UGALJ.  Nadam se da si dovoljno pronicljiv da shvatiš šta sam time hteo da kažem.....recimo kao zagrevanje u nekoj ledenoj pećini  Wink 8)

Odgovori
#13
Iz predhodnog posta Super Moderatora GROTAGOLD se vidi da Administratori imaju pristup PP (privatne pruke) i Chatu ali oni postuju privatnost clanova. Siguran sam da vecina clanova za to dosad nije znala.
Odgovori
#14
GRANTS....PRE BI SE REKLO DA NEUMES NI DA PROCITAS STA JE NAPISANO !!! RECI MI MOLIM TE JESI LI IKADA POSLAO NESTO NA PP I PRIMIO KAO PITANJE ILI ODGOVOR. TA TVOJA TVRDNJA APSOLUTNO NE STOJI I NIJE TACNA I ZLONAMERNA JE JER "PP" ZNACI PRIVATNA PORUKA I JA SAM POD TIM MISLIO DA "SAM JA LICNO" DOBIJAO PORUKE SA RAZNIM PITANJIMA.
Odgovori
#15
(18-12-2013, 01:13 AM)grants link Piše: Iz predhodnog posta Super Moderatora GROTAGOLD se vidi da Administratori imaju pristup PP (privatne pruke) i Chatu ali oni postuju privatnost clanova. Siguran sam da vecina clanova za to dosad nije znala.
To su ozbiljne optužbe!
Ako imaš argumenata za to iznesi ih javno, ako nemaš onda su tvoje izjave zlonamerne i usmerene su protiv foruma...

Ja kao administrator foruma znam (kao i većina ostalih koji se makar malo razumeju u forume) DA JE NEMOGUĆE ČITATI SADRŽAJ PRIVATNIH PORUKA, to je od tvoraca foruma ONEMOGUĆENO  baš da bi sprečio mogućnost za zloupotrebe i narušavanja privatnosti.To odgovorno tvrdim za SMF forume - kao što je ovaj.
Odgovori
#16
Nije nikakva optuzba i nisam ja protiv foruma nego sam samo protumacio pisanje GROTAGOLDA.

Citat : "Ima ovde na forumu dosta kolega koji su se interesovali na istu temu pa su i dobili odgovor a prilicno su ti blizu po pitanju kraja u kom zivis i koliko sam upoznat na terenu su bas potvrdili moje predpostavke. Postujem privatnost svakoga pa zato nezelim da pominjem njihova imena samo da znas da se na PP salje dosta toga a izmedju ostalog i ovaj teren sa koga je i ova fotografija...tako da znas da nisi jedini"

U sledecem postu mi je objasnjeno od strane GROTAGOLDA sta je hteo da kaze i ja sam razumeo.
Na ovom forumu provodim dosta vremena i zaista se nismo razumeli.
Sad clanovi foruma znaju da citanje PP i chata njie moguce od strane administratora i moderatora.
Pozzz ....
Odgovori
#17
ima li neko blizu jezera perucac
Odgovori
#18
Da se nebi vise zamlacivali.
Neka mi neko da neki savet u'vezi sa ovom temom.
Bez rasprave
A ledena pecina tu sam se vec grejao Smile
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)