Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gde su "Hobidetektori" ???
#1
Drugari moram da pitam zna li neko sta se dogadja sa bratskim nam forumom "Hobidetektori"?
Foruma nema.Da li je neko pokusao danas da se uloguje tamo???
Pozdrav.........fixxx  Smile

"Prvi savet o verodostojnosti necega bio bi - verujem samo onome sto vidim ili isprobam - sve ostalo je pod sumnjom. U ovom hobiju mnogo je korisnije biti pesimista"
- Ko poslusa ovaj savet , ustedece sebi dosta para i uzaludno tracenog vremena - Zeljko M.
#2
Fixx druže ja se tamo logujem bez problema,mene zeza logovanje na ovaj forum
#3
ja bio juce tamo malo zeza Milana ....najverovatnije te nesto zeza pokusaj da deaktiviras neki pop-up ili tako nesto....
#4
Moguce da je server nekako "prezupcio" pa blokira samo moju ip adresu  Smile

"Prvi savet o verodostojnosti necega bio bi - verujem samo onome sto vidim ili isprobam - sve ostalo je pod sumnjom. U ovom hobiju mnogo je korisnije biti pesimista"
- Ko poslusa ovaj savet , ustedece sebi dosta para i uzaludno tracenog vremena - Zeljko M.
#5
hoce to da se desi Smile ja bio pre neki sat tamo sve po starom Smile opustencija tamo svi zezaju jednu doticnu osobu.....xexexe
#6
Sredilo se sve samo od sebe  Smile

"Prvi savet o verodostojnosti necega bio bi - verujem samo onome sto vidim ili isprobam - sve ostalo je pod sumnjom. U ovom hobiju mnogo je korisnije biti pesimista"
- Ko poslusa ovaj savet , ustedece sebi dosta para i uzaludno tracenog vremena - Zeljko M.
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 2 Gost(a)