Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PECINA ZATVORENA
#11
  svingida lepo sto pitasi nudis se, dali bi ti teo da pomognes ako imas opremu za spustanje  jer neide samo uze,trebalo bi malo profesionalnija oprema ,nebi trebalo da se spustamo ako nismo spremni Big Grin
Odgovori
#12
(07-12-2013, 07:18 AM)milano pirrossi link Piše: imperator pa kako moze da bude bunar ,velika je rupa zatvorene 1m precnik I pored je ventilacija koja je  u  precniku  te rume 40cm  Big Grin
Smile

Odgovori
#13
napalete darva s ogin i fakli pusnete u dupka u komina ono ke si pokaze otdeka izliza dim ot kolko mesta tolkova ulaza ima za taj pechina pa togaz cepete kamana i se spushtaite s vazeta dole u pechinata
Odgovori
#14
@milano pirrossi
kako ste pomerili kamen? poluga, hidraulika, cekrk...?
Odgovori
#15
prvo taj kamen stoji na ulazu koji je vertikalno a ne polozeno drugo to se lako resava i dizalicom hidraulicnom ili flansnim cugom.... Smile
Odgovori
#16
(10-12-2013, 03:16 AM)milano pirrossi link Piše:   svingida lepo sto pitasi nudis se, dali bi ti teo da pomognes ako imas opremu za spustanje  jer neide samo uze,trebalo bi malo profesionalnija oprema ,nebi trebalo da se spustamo ako nismo spremni Big Grin
Da to je sigurno dobra avantura...taaaaako da ako vam bude potrebna moja pomoc - vi zovite. Imam opremu i za spustanje i za penjanje uz uze a tu su i boce za ne daj Boze...mada se nadam da ima vazduha...to bi smo lako proverili. Gde se od prilike nalazi lokacija...mislim koji deo Srbije.
Odgovori
#17
  svingida  jako je interesatan lokalit  sve se desava na staru planinu blizu garvanov kamena tako da ako bude  lepo vreme bice uskoro otvaranje,jos je sneg  I hladno ali bice cim se steknu uslovi    Wink
Odgovori
#18
Jel ste uspeli da otvorite? Ima i u mom kraju nekoliko slicnih...
Odgovori
#19
da nije to bakarno gumno
Odgovori
#20
Ako ne uspete da pomerite onda bi jedna dobra macola reslia poblem (:
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 6 Gost(a)