Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DA LI JE OVO KRST ILI X
#1
postoje takva dva znaka jedan se jasno vidi a drugi je dosta unisten. inace nalaze se na steni i rastojanje izmedju njih je oko 3 metra. ja bih rekao da je x ali bih voleo da cujem jos necije misljenje


Priloženih Datoteka Izvedena sličica(e)
   
Odgovori
#2
Milsis rimsko 10 = X :] a jesi li proverio ovamo oznacio sam na tvoju sliku http://prntscr.com/26urg1
Odgovori
#3
meni vise lici na krst
Odgovori
#4
nisam proverio neko je pokusao da kopa ispod njega ali mislim posto je rupa plitka da nisu nista nasli
Odgovori
#5
vido sam da su i svece palili. ali nisam dirao nista jer ima na tri metra sa leve strane jos jedan mada je on dosta istrosen ili ga je neko namerno polomio jer kada sam prvi put bio i on se lepo video samo
Odgovori
#6
on je bio vise x nego krst zato sam i pitao za ovaj jer i on stoji malo nakoso. i sa desne strane ima stena koju su pokusali dinamitom da razvale jer neverujem da su primetili i X ili krst sa leve strane


Priloženih Datoteka Izvedena sličica(e)
   
Odgovori
#7
Bravo lepa slika malj u ruke i radi dok ne polomis celu poversinu gde je tapa odnosno + ili x jer je cela poversina zid koji skriva ulaz .....
Odgovori
#8
Pozdrav.Iz mog iskustva mislim da se krst ako je na steni u koja je vertikalna uvek klese uspravno(vertikalno).Ako je stena ili kamen u lezecem polozaju klesani krst je okrenut ka jednoj od cetiri strane,istok,sever,zapad,jug
Odgovori
#9
upravu je shema lomi to brate dabogda vajdio pozz
Odgovori
#10
TAKO JE...SAMO NAPRED...POLOMITE SVE NASTA NAIDJETE....KO NEMA PAMETI IMA BUZDOVAN I MALJ. PORAZBIVAJTE SVE ZNAKE NA KOJE NAIDJETE PA KAD ISCUKATE SVE VRATITE SE ODAKLE STE I DOSLI..U MRAK I NEZNANJE JER ZA BOLJE I NISTE.
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 4 Gost(a)