Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GARVANOV KAMEN- GOSTUSA
#1
DALI NEKO NESTO ZNA O GARVANOV KAMEN ILI GARVANOVA  PECINE U GOSTUSI Big Grin
Odgovori
#2
poz ima puno mesta sa takvim nazivomdaj neku sliku ili oznaku sa tog mesta pa da probamo da ti pomognemo
Odgovori
#3
druze , kod garvan kamen treba da je veliki rimski muzej . nesto nezamislivo . A po meni licno i suvise fantasticno da bi bilo istina .
Odgovori
#4
Ajde Minco druze pricaj sta znas Wink
Odgovori
#5

miniću rimski muzej nije tamo....kod gavranov kamen..
Odgovori
#6
Pozdtav.Veoma dobro cak odlicno poznajem to mesto. Šta te zanima od znakova.
Odgovori
#7
Ja sam pogresio drugari i izvinjavam se . Bar sto se tice velikog rimskog muzeja . NIje vezan za gravan kamen . Odavno sam citao ovo i pomesao sam , jbg  ;D . Pogledacu opet pa da nadjem ovo da vam postavim . a ako hocete nesto i o velikom muzeju ima masta da vam radi do bola  :o
Odgovori
#8
pozdrav pirosi, evo gavrana sa pecinom.... Smile


Priloženih Datoteka Izvedena sličica(e)
   
Odgovori
#9
zar nisi mogo da pridjes malo blize i pustis neku bolju fotografiju ovako kao ovo je gavran kamen al neka ostane daleko nema veze sto ima ostave ja cu daleko od njega kako mislis da ti pomognemo kad pustas slike od dva kilometra daljine nista zlonamerno ali brate pusti neku sliku da se lepo vidi i kamen i pecina i oznake ako ima pa ce neko pomoci
Odgovori
#10
pa lepo se i ovako vidi Smile mada mozda majstor nije imao vreme ili nesto drugo da ode do toga pa zato iz daljine Wink sta ces i dobre slike su skupe Wink
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 5 Gost(a)