Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Potreban plan
#1
Na ovoj steni bio je turčin sa 2 oka od dijamanata i jedan veći na turbanu.
Po planu koji je otišao sa pokojnikom ima 3 ulaza jedan od vrha,drugi od groblja-crkve,treći od reke,nije hteo da kaže više,negde na sredini stene bilo je i leglo pčela pa je cureo med.
Povremeno se u podnožju pronađe po koji rimski zlatnik koji ko zna kako ispadne,unutra bi trebao biti podzemni grad.Verovali ili ne starac je prodavao zlatnike po potrebi i znao je 1 ulaz.
Ako neko ima neki opis o ovom mestu neka se javi za saradnju.
1 tu je bila glava turčina
2 tu su bile pčele







Priloženih Datoteka Izvedena sličica(e)
   
Odgovori
#2
crni1  tacno je tako ali ne maci se niko nezna tacno  za podzemni grad    KLUC HIMOVIC POZ
Odgovori
#3
crni 1 predlazem da konsultujemo vise sile Wink ?
upravu je nas kljuc himovich Wink
Odgovori
#4
Big Grin  Big Grin  Big Grin više sile pa ja to ne umem,još sam zelen za te stvari.
Ma konsultovao sam i njega ali mi on traži znakove,šta ovde može da ima od znakova kad ljudi sve porazbijali,ne misle glavom već prvo dinamitom,vidi se i na slici napravljen kamenolom.
Odgovori
#5
Cudo sve znamo a mesto nigde nema  cudo
Odgovori
#6
Поздрав crni1!
Ако се не варам, ти си поставио слику стене која се зове Kršja ku albina (Пчелинји крш), у селу Лазници - општина Жагубица.
Ти златници о којима причаш, највероватније, потичу из рановизантијског металуршког града који је био горе на врху стене.
Можда улаз треба тражити у остацима града изнад стене.
О томе детаљније погледај на овом линку:

http://www.paundurlic.com/photo/laznica/index.htm

Само, пази да не направиш какву штету горе на брду - археолози будно мотре на ово место.
Поздрав!
Sneshko
Odgovori
#7
Da Sneško u pravu si to je to brdo.Zlatnici koji ispadaju su od 250-400te godine nove ere,Justinijan,Eudocija,Justinus,Zeno i td.Međutim ovo što je starac vadio je mnogo starije.
Što se tiče arheologa oni su genijalci,pročitaj tekst sa te adrese koju si poslao,grad na steni datirali u 10 vek,treba da ih je sramota,lupaju gluposti.Pre nego je zaštićeno radili smo tu i 100% znam da je grad mnogo stariji,pojavljivala se praistorija,kelti pa na ovamo.
Slobodno neka motre i treba da se nešto i sačuva,ja više ne radim a i kad sam radio ništa nisam oštetio strogo smo pazili da ne diramo zidove.
Odgovori
#8
He he he ko kaže da nema plan,samo treba malo čovek da se potrudi.
Ovo što sam našao je za zapadnu Bugarsku i čitajući sve redom polako se sklapaju kockice,znači ima 99% poklapanja još samo onaj 1% da nađem ulaz.


Priloženih Datoteka Izvedena sličica(e)
       
Odgovori
#9
cim novcici ispadaju mora da postoji neka pukotina i da su sipani nekad se bolje razmislja kad nemas plan nego konopac i detektor u ruke i alpinizam zajebi da trazis ulaz oni su u vecini slucajeva dobro zatrpani srecno
Odgovori
#10
Na slici desno ima gromada mozda ne zanci nista ali probaj mozda to trazis ...
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 4 Gost(a)