Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TURCIN SA CALMOM
#1
TURCIN SA CALMOM TOPLODOLSKI ATAR DALI NEKO ZNA NESTO O OVOME Smile


Priloženih Datoteka Izvedena sličica(e)
   
Odgovori
#2
pirossi na sta si mislio topli do ili toplodol???
Odgovori
#3
zeljko topli do i toplodol su jedno isto...
Odgovori
#4
nije isto...pise se razdvojeno ili zajedno...TOPLI  DO  ili  TOPLODOL.... ;D
Odgovori
#5
PA BOBAN NEZNAM STA PRICA, VALJDA SE KAZE TOPLODOLSKI ATAR, A NE TOPLI DO ATAR  Big Grin,DA OKOLINA PIROTA TOPLI DO  Big Grin
Odgovori
#6
obican kamen,kakav je ovo znak,toga imas  na svakoj planini zavisi iz kog uglagledas i kako to kapiras,gubljenje vremena to je to.
Odgovori
#7
piro nemas ti pojma sta je to, raspitaj se koliko se taj kamen trazi a mislim da neznas ti gde je ovaj atar Big Grin
Odgovori
#8
da nije to kamen preko puta mrtvackog mosta
Odgovori
#9
Zanimljivo mesto može da bude i to turčin zašto da ne,možda je fotografija iz drugog ugla.
[glow=red,2,300]Pirrossi[/glow] druže imaš li ti neki opis za ovo pa da nešto pokušamo,ja neznam mesto niti me interesuje ali sam čuo priču od jednog starca koji je navodno znao za tog turčina i ulazio u ostavu.
Ne bih verovao u sve to da stari nije s vremena na vreme prodavao po neki komad(kad popije a voleo je i švaleraciju), radio je kod nas kao majstor-zidar inače je bio iz okoline Pirota.
Sećam se kao juče da je bilo,pričao nam kako je upao unutra sasvim slučajno i šta tamo sve ima i kako je uspeo da izađe.
Odgovori
#10
crni u najvece se radi nadamose  uspehu,ko nije cuo  o tom kamenu  TURCIN SA CALMOM, nebi trebao da komentarise  jer se radi o necem velokom,nadamose dacemo naci ulaz,evo jos  slika Big Grin


Priloženih Datoteka Izvedena sličica(e)
   
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)