Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GDE PRODAJEM SVOJE NALAZE
#1
Zdravo svima
Nisam mogao a da ne napisem nesto o ovome ...jer toliko je glupo pitanje bilo "gde vi prodajete zlato"...i slicno. To je kao:" gde spavas sa ljubavnicom" i slicno...totalno neumesno pitanje i bezobrazno ...ALI SVE BI BILO OK DA doticni gospodin iz Orionovog pojasa nije poceo da vredja clanove i ceo forum...
Ovako ja prodajem: PRVO PITAM NADLEZNE VLASTI DA LI TO NESTO VREDI  pa onda to prodajem...
Kada nadjes nesto vredno veruj mi ,sazvezdje, da ces to brzo prodati ...nasa zemlja to otkupljuje po trzisnoj ceni i isplacuje odmah...
Kako ti vec imas veze u muzeju lako ces proodati...Znaci zakljucak OBAVEZNO PONUDI VLASTIMA ...BICES LEPO ISPLACEN I ZADOVOLJAN..
Na kraju... [glow=red,2,300]MOLIM clanove da nikada ne vredjaju FORUM...[/glow]ako VAM se ne svidja ...lako je ZAOBIDJITE NAS...U  velikom luku....
Veliki pozdrav svim iskrenim tragacima i DOBAR ULOV
Ваш КОСАЧ
Odgovori
#2
Izvorna tema je zakljucana pa da odgovorim ovde... mene "onaj" lik sto postavlja pitanja u stilu gde prodati i sl... mnogo podseca na pandura (verovatno i vecinu na forumu) i to na nekog mladog inspektora koji zeli da se proslavi tako sto ce da razbuca "bandu"... to radi tako naivno da ja pomisljam da je on ogranicen ili mozda on misli da smo mi ograniceni pa... ako covek nije pandur pa samo postavlja ne pametna pitanja onda se unapred izvinjavam a ako je pandur onda neka mu ostane i neka potrazi one koji ljudima oberu celu njivu, isprazne celu pusnicu, ukradu krmacu sa prasicima ili one mafijase sto vode rat pod okriljem najivaca i sl...
pozzz
Odgovori
#3
Smirimo se ljudi !
Čovek je pitao ono, šta je normalno da se pita.
E sada, što smo svi u fazonu Ilije Čvorovića (Balkanski špijun) i špijuniranja Velikog Brata ne treba da preterujemo.


http://www.youtube.com/watch?v=L7eSTKF4phw

Evo testamenta Pop Martina, pa neka provere :


http://www.youtube.com/watch?v=cCToAVBR_6U
Odgovori
#4
kao prvo,to je malo delikatna tema,znamo iz kojih razloga!i ne treba vredjati i prisiljavati ljude da nesto kazu,jednostavno nisu duzni i nece.a to da smo MUTAVI nismo to vam se samo cini!!!u ovom forumu ima svakakvih ljudi...ali ima i onih iskrenih koji hoce da pomognu a ti ljudi po meni zasluzuju da budu nagradjeni.budi posten,ne misli zlo,ne pitaj puno,radi i cuti.ako BOG da,dao je ako ne nismo ga ni ostavili na kraju krajeva da bi silom bilo nase.pozdrav
Odgovori
#5
Ne bih voleo da se pogresno tumaci ono STO SAM REKAO...Pitanje je ok..(koliko glupo ili ne to mi nije bila ni namera da komentarisem)ali posle toga receno je ovo "svi znate sve o svemu i svako se pravi mutav... ma kako pa da ne... po meni, to govori o kvalitetu foruma i ljudi na forumu... vas izbor... imate pravo na to..." zato sam reagovao...I zato VAS  molim da postujete FORUM i ljude na njemu ...ako neko ima suprotno misljenje nije odmah neprijatelj i sl...ako neko ne zna ili nece nesto da kaze opet je ok. Ali po kozna koji put VAS MOLIM budimo tolerantni i ne vredjajmo se.... AKO LI PAK NEKO ZELI DA BUDE DUHOVIT ....PA NEKA OTVORI NOVU TEMU I TAMO POSTAVLJA I VIDEA I VICEVE I...????? :o
Mislim da ko razume shvatice a ko ne.....nikad i nece.....
Toliko od mene na ovu temu
Pozdrav
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 2 Gost(a)