Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
saka
#1
Gde sad trsziti


Priloženih Datoteka Izvedena sličica(e)
   
Odgovori
#2
Opet ista slika ...po koji put vec ...pobogu  Big Grin. PRATI PRAVAC KOJI POKAZUJE PALAC...ako je tvoja slika uopste.
Odgovori
#3
Moja slika nema nista u pravcu palca je poljana od sto hekara pa t ga nadji.ajde da se dogovorimo pa dodji da zavrsimo posao zajedno
Odgovori
#4
To ti mislis da nema nista. Kod oznaka se skoro nikada nije ostavljao "prilog"! Postavi malo siru sliku terena ako je moguce i ako zelis ili ako je imas , pa se mozda moze jos nesto videti. Kad bi samo znao sta se sve nalazilo na ravnom i cistom terenu nebi verovao....ali to je vec tvoja stvar i tvoja mogucnost nalazenja. Svako dobro.
Odgovori
#5
Zdravo
Ovo je leva ruka...saka... pogledaj sa desne strane ...gde bi ttrebalo da bude desna ruka...ili idi desno na 50 koraka imas sigurno jos neki dodatni znak ali saka je uvek pokazivala tu u blizini druge sake...postoji mogucnost da je tapa ...tj. planovi...posipaj vodu na nju ako upija zamazano a ako nije ....
pozdrav
Odgovori
#6
Hvala kosac to je vec nesto od koristi.
Grotagold nije u pitanju sposobnost trazenja na cistom polju  vec je to mesto prometno svakih 15-20 min prolaze ljudi treba tacno da se locira I brzo da se odradi.moja slika ako neverujes dodji da ti pokazem mesto.
Odgovori
#7
Hvala matrix na pozivu ali ja ne trcim na tudja mesta jer svako ima svoje pa cu i ja nekad imati negde valjda nesto za sebe. A sto se tice "nemogucnosti"...veruj mi da ima mnogo nacina da se "doskoci" nemogucim situacijama. U tome je draz i umesnost naseg hobija.
Kopao sam ja dragi moj prijatelju coveku pod prozorom gde je spavao u sobi i culo se kako hrce...i zavrsio posao (nesto sitno / da nebude da je nesto krupno) ...kopao sam i na 2 metra od puta gde non stop prolaze vozila pa me niko nevide ....i na jos mnogo takvih nezgodnih i prometnih mesta.  NEMOZE BAS SVE DANAS DA BUDE IDEALNO I BEZ IKAKVIH OPASNOSTI  ali smo zato tu da budemo majstori svog hobija a u tome je razlika uspesnih i manje uspesnih.
POZDRAV I SVAKO DOBRO U DALJNIM AKTIVNOSTIMA !  Wink Big Grin
Odgovori
#8
Magla......
Odgovori
#9
Magla ti je pred ocima.marsovac
Hvala gotagold na lepim savetima Wink
Zavrsicu I ja mesto samo treba da lociram gde tacno kopati a drugo cemo zavrsiti lako
Da je dubina I 5 m
Odgovori
#10
nisi razumeo, nazalost....lose si protumacio moj komentar...
znas ponekad treba biti PRONICLJIV, ali vidim vec si poceo da vredjas....sto nije lepo....

8)
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 4 Gost(a)