Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PČELE
#11
(16-04-2013, 11:31 PM)grotagold link Piše: [quote author=Acabeograd link=topic=2002.msg16866#msg16866 date=1366141211]
a sta ocekujes da ti se kaze ako neces opremu i zastitu ?
Pa bas to i ocekujem Aco Wink...al nema ko da kaze...bar ne za sada . Ali ja sam strpljiv i uporan...znas me vec 8)
[/quote]
ZNAM JA brale šta očekuješ...ali kao i u onim temama za to se niko ne hvata  ;D,,,valjda se srame  ;D
Odgovori
#12
Postovani g.Grotagold,

pcele kao i med simbolicki su vezane za Sunce i za zlato.....med je zlato pcela.Mislim da ste na dobroj lokaciji samo treba da neutralisete cuvare.Pisite na pp.

S postovanjem,

Vudi Alen
Odgovori
#13
Interesantna tema, dali je mesto blizu dola ili karpe od kamenje, ako je, nije cudno da je ovo istina, a pcele su aktivni i nocu sa sigurnost znam, jos kad su u pitanje vec ako moze se reci dive pcele.
Odgovori
#14
Pod 1: nisi kopao bez veze, imao si signal.
2: pčele čuvaju još nešto osim meda...
Odgovori
#15
znaci dok ne uradis to sta treba,sve ti je djaba,znaci ako ti se pojave medved ili pcele resenje je u medu,znaci treba da odneses med na mesto,i razbira se sveta vodica,i po neku molitvu i treba da zavrsisi posao
Odgovori
#16
Grota,zanimljivo sto uvek kad odes one napadaju?u redu jednom ali danju,nocu one tu uvek...CUDNO!mislim da si vrlo blizu neceg i da tu nesto postoji.nazalost,nemam nijedan savet da ti dam,jer su to neke druge stvari u pitanju,znaci mislim ne pomaze oblacenje,zastita,mirisanje itd.samo polako,doci ces mozda do odgovora i resenja.tiha voda breg roni...pozdrav
Odgovori
#17
Grota ,postoji negde jedan zapis koji objasnjava kako je to izvodljivo seti se" Zajci so "
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)