Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GLAVA OVNA ???
#1
Nemam obicaj da nesto bas zabedjujem kolege i mnogo zapitkujem ali do skoro nisam bas nesto znacajno obracalo paznju na jedan poveci kamen dok isti nisam iz nekoliko puta obisao i na vise nacina i uredjaja pregledao i na oznacenom mestu dobio vrlo jasne signale dosta siroke iz svih pravaca. Premda nemam bas obicaj da se dam odmah u akciju i da rovarim po zemlji a i sam polozaj kamena je tik pored sumskog puta gde traktoristi i sekaci sume rade uveliko i prolaze non-stop i po nacinu dobijenog signala izgleda da je nesto pod stenom. Tek sam ovih dana malo bolje osmotrio sliku i ako se nevaram (sto je verovatnije) kamen mi lici na glavu ovna. Pa ako nemate preca posla dajte neki svoj komentar na sam izgled a i na znacenje istog ako ima negde opisano znacenje za "glavu ovna". Hvala unapred.  Smile

[Slika: n4z7er.jpg]
Odgovori
#2
zanimljivo jeste sto je samac,ali nevidim nikako glavu ili je lose slikano
Odgovori
#3
:o gde li je samo nadje ...... idi u krug md ili naravno vec znas ako mislis da je neka hajducija rabota prema istok Wink poz .
Odgovori
#4
Jel sad lici ako se malo ocrta...  Wink

[Slika: 11lhncx.jpg]
Odgovori
#5
vise mi lici na glavu....tj.na ogromnu glavu zmije,ovna cak i pored crtavanja ne vidim poz
Odgovori
#6
(17-10-2013, 06:49 PM)Marq79 link Piše: vise mi lici na glavu....tj.na ogromnu glavu zmije,ovna cak i pored crtavanja ne vidim poz
...jel piton ili anakonda...rekoh da nevidim bas najbolje ?
Odgovori
#7
hm,u vrste reptile se ne razumem,mozda i pogresih sto dadoh suprotno vidjenje kamena
Odgovori
#8
Ma liči na ono što čovek hoće da vidi. A ja vidim i neke brojeve ispod oka ili je to od * muzike i lošeg vina*
Odgovori
#9
groto...ili je ovan ili svinja ali kod uvo mi se cini da je odlomljen kamen,kao otcepljen.srecno
Odgovori
#10
Ne zezajte coveka kad ovaj kamen stvarno lici na ovna.
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)