Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ZNACI VIDLJIVI SAMO KAD JE NIZAK VODOSTAJ
#1
Zdravo,

Ovi znaci su pod vodom. Sem cetvrtastog stola ostali znaci su vidljivi samo kada je vrlo nizak vodostaj reke.

[Slika: 2mxic8y.jpg]      [Slika: 10zcqbq.jpg]      [Slika: 4kicn6.jpg]      [Slika: jpewdk.jpg]      [Slika: dm9yiv.jpg]
Odgovori
#2
Evo uvecane slike stola jer mislim da je on nekako najinteresantniji:

[Slika: 71mc9k.jpg]



Odgovori
#3
Slika rupe izbliza :

[Slika: 29cxdm1.jpg]
Odgovori
#4
Konjske podkovice li su od najvecu do najmanju na taj cetvrtast kamen?
Odgovori
#5
A pogleda li sta ima u tu panicu  Kao coveciji otisak kada legne .Ta panica bi bila glava.Ima li nesto zamazano u tu rupu?
Odgovori
#6
pozdrav svima,

agurd zanima me ta stena u reci koja ima rupu i obojena je u crveno...mozes li slikati malo udaljenije i razmaci izmedju svih tih znakova ukljucujuci i "crvenu" stenu,hvala
Odgovori
#7
(16-10-2013, 07:35 PM)APIS link Piše:Konjske podkovice li su od najvecu do najmanju na taj cetvrtast kamen?

Apise ko neki polukrugovi su. Ne bi rekao da su potkovice. A za panicu provericu da li

ima nesto zamazano kada bude bolje vreme,posto je kisovito.
Odgovori
#8
(16-10-2013, 09:01 PM)Marq79 link Piše:pozdrav svima,

agurd zanima me ta stena u reci koja ima rupu i obojena je u crveno...mozes li slikati malo udaljenije i razmaci izmedju svih tih znakova ukljucujuci i "crvenu" stenu,hvala

Zdravo Marq79,

Slikacu je i blize i udaljenije cim budem mogao. Inace ovaj znak se dobar deo godine ne vidi jer je potopljen.A inace ima i rupa oko 2 metra kao otvor u pecini u vodi koja je u obliku jajeta isto kao sto je i ovaj crveni znak a i brana je slicnog oblika.
Odgovori
#9
hvala na odogovru ,jako zanimljiva lokacija...veliki broj znakova...samo taj isklesani kamen je na poljani,kao da ga je neko skoro bacio tamo..aparat u ruke i skeniraj to...ako nemas,nadji Wink
Odgovori
#10
Dokle se stalo ?
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)