Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
POMOC OKO ZNAKA?
#1
Wink


Priloženih Datoteka Izvedena sličica(e)
                   
Odgovori
#2
OVI ZNAKOVI SE NALAZE NA RGOTSKOM BRDU, PA AKO NEKO IMA BILO KAKVO RESENJE ILI ZAPISE NEKA SE JAVI...
Odgovori
#3
Neta jel znaci blizu recice ?  Wink
Odgovori
#4
Wink AAAUUUUUU MISLIM DA TE RECICE NISU BILE TOLIKO BITNE, KOLIKO SU BILI ONA DVA VODOPADA STO SU POCISCENA  Wink A OSTALO JE  VALJDA NESTO I ZA NAS SIROTINJU OTPRILIKE IMAM INFORMACIJE GRE BI TREBALO DA BUDE ALI UVEK OVO ALI MOZDA SAM ZAKASNIO .citytaxi KAZI MI DALI PRICAMO O ISTOM MESTU ILI NE . I DALI TE ONI ZNACI NA NESTO POTSECAJU CENIO BI TVOJE MISLJENJE I DALI POSTOJI RESENJE ZA OVU ENIGMU???


Priloženih Datoteka Izvedena sličica(e)
       
Odgovori
#5
Neznam dali je mesto isto ali ovo koje ja znam je nalik ovome i bila je nekada stara vodenica od koje su ostali samo temelji .
Odgovori
#6
:Smile citytaxi---STVARNO O VODENICI PRVI PUT CUJEM ALI NIJE ISKLJUCENO DA JE NEKAD BILA TU VODENICA -- IMA DOSTA VEZE OVO MESTO JER JE U BLIZOJ OKOLINI POSTOJI ZNAK PO KOME SE VEZUJE IZGUBLJENI GRAD . SADA NEMA DILEME JER PO TOM PRIRODNOM ZNAKU KOJI SE CESTO POVEZUJE SA TIM IZGUBLJENIM GRADOM  SADA ZNAS O KOME SE ZNAKU RADI. ZANIMA ME SADA KADA ZNAS O CEMU SE RADI KAZI MI DALI SI CUO MAKAR DA SE U TOJ OKOLINI POMINJU NEKI ZNAKOVI . I OPET MI NISI ODGOVORIO NA PITANJE DALI MOZES DA MI POMOGNES DA RESIM ONE ZNAKOVE I DA PROBAMO RESITI ENIGMU . citytaxi--RAZUMECU AKO I NE ODGOVORIS MOZDA SAM MALO PRETERAO OKO RAVNE STENE PROSLI PUT I RAZUMECU AKO NE ODOVORIS.
Odgovori
#7
Grad sivi i mrtvi koj ti treba poz
Odgovori
#8
Neta bor2, sto se ticeznakova stvarno nisam ekspert , pa ne bih da ti solim pamet u fazonu kao nesto znam .  ??? . Ima na forumu lepo objasnjenje za znakove , samo treba pravilno protumaciti , sta znaci i dali je pravi .  :o . Ne kazem da su znaci koje si postavio lazni , ali treba stvarno odgonetnuti poruku koju nose . Wink Sto se tice samog Rgotskog brda tu je 90 % prekopano i dosta znakova unisteno . Ja sam sasvim slucajno naisao na mali krst sa tackom i  . . . , ali to je prica vezana za vodenicu , a slike koje si postavio mi lice na taj deo terena , kada izadjes iz poslednjeg tunela prema Rgotini . Ovo je hobi koji trazi dosta slobodnog vremena , novca i strpljenja . Nije ni svakom sudjeno da nadje , ali ne treba gubiti nadu jer svakoga ceka svoja sreca !  ;D
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)