Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
da li neko ima neki zapis za selo OKOLISTE?
#11
Ima gradiste i manastiriste blizu surdulice.bunar je zatrpan.
Odgovori
#12
Zdravo
Naravno da se nalaze na mnogim delovima ista mesta ...ali ovo je za ovaj potez..Okoliste ..burdimo ... Lukovo..Vlahovo i Seto gabar..
Pozdrav
Odgovori
#13
Ne znam za okoliste,ali znam lokaciju gde se nalaze gradiste,manastiriste,gabar,cuka,ostra cuka,mecja glava,cucica,leva buka,sama buka,preslopina,bela voda...itd...sve to u precniku od 2 km.
Odgovori
#14
covek je lepo objasnio da je to vezano za okoliste i okolinu!!!posto ne verujete da je to ono sto covek kaze ako mislite da znate ta mesta ne morate da objavljujete da znate vec alat u ruke i na posao prema datom opisu!!! i neka je sa srecom
Odgovori
#15
havla kosac za opis ali ,obilazeci lokaciju za koju sam mislio da je to sto si opisao naisao sam na veliki broj iskpanih rovova oko crkve, nisam nista nasao od stvari koje su date opisom mada je i sam teren nepristupacan zbog silnog rastinja i neumornih sumokradica. ali ne odustajem pretrazicu ceo taj potez koji si naveo pa cemo da vidimo konacan rezultat!!!
Odgovori
#16
Dajte meni gospodine Grota,da nadjem nesto,javljam se momentalno. Smile
Odgovori
#17
nasli smo nesto sto je otprilike po opisu ali od para ni traga! krst izgleda ovako


Priloženih Datoteka Izvedena sličica(e)
   
Odgovori
#18
Gospodine Kosac dugo nisam bio prisutan na forumu i ne znam da li ste aktivni jos uvek ali ako vidite ovu poruku i ako ste ste zainteresovani za saradnju, posto je opis tacan sem onog dela oko ostave zato sto je neko ocistio pre nas, da to resimo zajedno do kraja ostavite poruku!!!  unapred hvala

Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 3 Gost(a)