Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Samo mi recite šta vidite ne interesuje me rešenje ;)
#31
I ja sam video gola zena okrenuta sa lega prema nama. Na telefon toliko se vidi, a sigurno ima I drugi znaci
Odgovori
#32
lijevo od desne velike pecine dva cuvjeka idu u pecinu
Odgovori
#33
Gde je ovo ako nije tajna?
Odgovori
#34
Nije tajna ZLATIBORSKI OKRUG...
Odgovori
#35
Moje iskreno misljenje oko toga da vidite coveka kako se penje ili zenu ili tako nesto cetvrto na stenama, to je cista priroda, jedino ako ima u nekim knjigama tekst o tome kako su pravili velike znakove u stenama pa i da kazes da ima nesto. Svi mi vidimo nesto razlicito, jedino sto nesto moze da oznacava znakove su neke sitnice koje su malo vece ali male u odnosu na celu stenu ili tako nesto... Ja jedino sto vidim na prvoj slici je kao neki nacrtani lavirint iznad ulaza u pecinu ili mi se cini i to je to.. Bas me zanima sta je u pitanju, mozes li nam pokazati? Ili ako nije tajna, da li je akcija uspela ako si bio na teren?
Odgovori
#36
Evo sta ja gledam ali kako sta sam rekao da bi bili blize vidjeli bi mnogo vise od toga ne varajte se na velike slike zene striptizete i td Big Grin


[Slika: 2hgh0mt.jpg]
Odgovori
#37
evo i ja da kazem ono sto vidim,mada svi vide razlicito i ko zna sta se tu tacno vidi  :Smilevidi se skroz levo onaj veliki krst,onda glava od neke zivotinje gleda u onu malu(zanimljivu rupu)ispod izmedju nogu ima kao neka vrata(polukrug),tu nisko prema pecini mislim da je ljudski lik,onda iznad pecine ona stena sto je pokriva iznad ulaza asocira me na neku zivotinju,mozda kao kornjaca sa oklopom???sigurno ima puno stvari koje se tu kriju :o.pozdrav
Odgovori
#38
Nisam se dugo zadržavao jer sam bio u prolazu...idem tek na proleće...Hvala svima...
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)