Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ZRELE JABUKE
#1
MOZDA NEKOM NESTO ZAPADNE ZA OKO PA PUSTI NEKI MALI KOMENTAR.

[Slika: dsc00001.jpg]
Odgovori
#2
Jel ovo nekad bio kladenac?
Odgovori
#3
Dali mozda znas kako su se zakopavali KELTI?
Odgovori
#4
Video sam na netu nesto slicno,odnosno tri velike rupe isklesane visoko u velikoj steni,a sluzili su da se nogama gazi grozdje u njima.Sve tri su imale izlaz za sok. Ova slika me podseti na to.Samo su mozda ovde jabuke u pitanju ?
Odgovori
#5
nekako mi deluju zeleno a popadale?  ;D
Odgovori
#6
(06-09-2013, 11:17 PM)dumivan link Piše: Dali mozda znas kako su se zakopavali KELTI?
  Kelti imaju humke od kamenja koja su sada uglavnom obrasla
(13-09-2013, 12:03 AM)agurd link Piše: Video sam na netu nesto slicno,odnosno tri velike rupe isklesane visoko u velikoj steni,a sluzili su da se nogama gazi grozdje u njima.Sve tri su imale izlaz za sok. Ova slika me podseti na to.Samo su mozda ovde jabuke u pitanju ?
Odgovori
#7
VRLLOOOO ZANIMLJIVO!GROTA trebas se malo posvetiti branju jabuka,lepo mesto...mozda i bude dobra rakija Smilemislim da treba pretraziti tu blizu
Odgovori
#8
Meni vise lici na znak serca "kletva hajducka"
Odgovori
#9
Lepa slika...mozda kada bi se videla okolina oko slike ..sem jabuke (koja mozda i ima znacaj zasto je tu)

Lici mi na ogroman kljuc-kalauz kada je ovako na brzinu pogledam....ali kao sto je vec poznato jedna ptica ne cini jato Smile
Odgovori
#10
meni isto lici da treba prvo otkopati posto je uraslo sraslo ili ti utonulo itd bar pola metra okolo pa videti dalje... :-\
bar tako lici...nisam profesionalac pa nemogu sa sigurnoscu da tvrdim...
hm..bolje da je stara kruska tu  ;D al ima radze i od jabuka dobre  Wink
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 2 Gost(a)