Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nesto novo - tunel prema... ?
#11
Izvini citytaxi nisam u drvece gledao vec u nesto drugo  8) ;D
Odgovori
#12
OK . Hteo sam da pomognem ali vidim da mozes sam . ZELIM TI SRECU .  Smile
Odgovori
#13
(02-09-2013, 11:31 PM)neta bor 2 link Piše: Izvini citytaxi nisam u drvece gledao vec u nesto drugo  8) ;D
AKO VEC TRAZIS POMOC TO NEZNACI DA TREBA DOBRONAMERNA PITANJA I SAVETE DA PROVOCIRAS !!!
Odgovori
#14
(02-09-2013, 11:36 PM)GROTAGOLD link Piše: [quote author=neta bor 2 link=topic=2512.msg21042#msg21042 date=1378157510]
Izvini citytaxi nisam u drvece gledao vec u nesto drugo  8) ;D
AKO VEC TRAZIS POMOC TO NEZNACI DA MOZES I DA PROVOCIRAS !!!
[/quote] BRAVO GROTAGOLD , NEKIMA TREBA VREMENA DA UKAPIRAJU NEKE STVARI , ALI NA GESKAMA SE UCI ( TUDJIM ) NE SVOJIM .  Wink
Odgovori
#15
JA STVARNO NEMAM NAMERU DA NIKOGA PROVOCIRAM I NE TREBA SE NACI NIKO UVREDJEN !!!! AKO SAM NEKOG UVREDIO SORRY  Big Grin
Odgovori
#16
Ljudi.....alo...ajde pomirenje.... ;D ;D ;D ;D
Odgovori
#17
Zanimljiwo je to da u Wranju u jednom kutjnom domatjinstwu postoji bunar dubok oko 6 m i da je oduwek bio presusen.Elem gazda tog placa platio radnike koji tje se spustiti dole,kopati i ako je mogutje natji wodu ako ne onda bi gazda zatrpao bunar i kraj price.E sad owi se spuste i nadju jednu fosnu na samom dnu,a potom i dwa tunela u prawcu fosne jedan ka seweru a drugi ka jugu.Dakle po prici tuneli su wisoki do 1.5 m i lepo ozidani  ciglom.To nisam wideo swojim ocima ali sam cuo od mnogix Wranjanaca.
Odgovori
#18
Na kom li jeziku ti pises brate . Ako si bugarin ili makedonac da te razumem jer ljudi nemaju potrebe da znaju srpski . Ali ti  ,pa to je sramota od pravopisa .
Odgovori
#19
kad ce radimo ti tuneli?
Odgovori
#20
(09-09-2013, 03:01 PM)mincic link Piše: Na kom li jeziku ti pises brate . Ako si bugarin ili makedonac da te razumem jer ljudi nemaju potrebe da znaju srpski . Ali ti  ,pa to je sramota od pravopisa .
Kako bre nerazumeš  Big Grin ...to je ovaj novi savremeni internet (facebook) govor...WOWIM TE , SWADAK SI ILI SWATKA sa primesama južnjačkog akcenta. Ko je nama kriv sto smo matori za te nowe fore i fazone  ;D Promeniš ć u tj i sve tje ti bidne jasno  ;D
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 4 Gost(a)