Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stepenice
#11
Zdravo  Nedeljko. Ovde  se  stepenicama  ne  silazi  u  potok  nego  se  stepenicama  silazi  u  pecinu.Potok  postoji  ali  je  on  u  podnozju  planine. Sto  se  strane  sveta  tice  nije  cisti  istok  ima  tu  i  delic  juga.Namerno  sam i  rekao  legendu  vezanu  za  pecinu  da  bi  izbegao  zabunu.Ne  bi  hteo  da  gledam  vas  plan  a  da  nisam  siguran  da  se  radi  za  opisanu  pecinu.  To  nebi  bilo  u  redu.Ako  imate  plan  onda  se  pominje  jos  nesto  osim  pecine  i  stepenica  ja  uskoro  idem  tamo  u  taj  kraj  pa  cu  da  odem  i  da  ispitam  dali  je  ista  radjeno  u  medjuvremenu  a  i  mogao  bi  i  da  proverim  i  neki  znak  odnosno    ono  sto  bi  izbeglo  dalje  nesporazume  .
ISKRENO  POSTENO  I  OPUSTENO!!!! 
Odgovori
#12
zdravo mpeco.jeste da stepenice idu u pecinu a potok je u podnoziju planine nego na  skici je to veoma blizu zato sam te pitao dali postoji potok.ako ne zelis da vidis plan kako onda da saradjujemo kada neznamo ni u kom delu se nalazi a koliko vidim ti neces da saradjujes sa nama od znakova ima dosta ali stepenice su prioritet.pozzzzz
Odgovori
#13
Nedeljko  Nedeljko.  Ne  citas  napisano.Iplandzija  kaze  da  ih  ima  na  vise  mesta.a  sve  vode  u  pecine  iliti  rupe  gde  se  nalazi  za  nas  nesto  interesantno.Znaci  koji  su  pored  stepenica iliti  pecine  su  veoma  bitni  i  oni  odredjuju  dali  je  plan  za  ovaj  teren  ili  ne  .Ja  cu  uskoro  tamo  u  taj  kraj  pa  ako  imas  neki  znak  koji  treba  tamo  da  proverim  kazi  ako  nemas  onda  da  vise  ne  gubimo  vreme  .Ja  vas  plan  da  gledam  a  da  nisam  siguran  da  je  za  moj  teren  necu , a  isto  tako  mi  nepada  na  pamet  da  vas  tamo  vodim  da  kupujete  mesto.Par  znakova  na  proveru  pa  tek  onda  mozemo  ako  ih  tamo  ima  da  se  vidimo  i  da  se  kao  ljudi  dogovorimo sta  cemo  dalje.
  ISKRENO  POSTENO  I  OPUSTENO!!!!!   
Odgovori
#14
Koliko  vidim  na  Nedeljkovoj '' mapi '' su  ostale  samo  stepenice  i  potok  dok  su  znaci  sa  mape  ''  nestali.''
Odgovori
#15
More  ne  sekiram  se  ja  za  znakove  tamo  su gde su  i  bili        , nego  gde  se  izgubi  Nedeljko ?
ISKRENO  POSTENO  I  OPUSTENO!!!!
Odgovori
#16
Gde  nestase  znakovi  Zoki?  Zar  je  toliki  problem  dati  par  znakova  da  se  provere  na  terenu?
ISKRENO  POSTENO  I  OPUSTENO.
Odgovori
#17
A  bre  peco  sipaj  i  zokitu  dve  jednu  za  u  gusu  a  drugu  da  aktivira  ono  nevidljivo  mastilo  he  he  .......
Odgovori
#18
  Ma  kakvi  jednu  da  se  pojavi  jedan  znak  bice  malo  i  celi  litar.Cuvam  ja  to  za  moga  prijatelja  pop  Martina. Cim    ruka  zaraste  idem  da  slikam  i  stepenice  i  okolinu[blizu]  mozda  se  Nedeljku  vrati  neki  znak  sa  mape.?!  ; 
      ISKRENO  POSTENO  I  OPUSTENO!
Odgovori
#19
izvini mpeca nisam bio tu bio sam i ja na terenu a sto se tice znakova i stepenica ocekujem coveka sa planom da mi da dalja upustva.ja nemam plan pa da ti kazem sta da trazis ili dali ima tamo ili nema za dan dva napisacu ti sta se trazi kada dodje covek.ja licno nisam zaboravio natebe i ja sam isto ko i svi ostali na ovom forumu pa cak i ti zainteresovan za mnoge stvari i misterije koje treba zajedno da resimo ako budemo mogli cucemo se pozdrav.
Odgovori
#20
To  bre  brate    Nedeljko !  Kazem  ja  pecim  sipni  bre  Nedeljku  da  podmazemo  rabotu  izgleda  da  me  poslusa  te  sipa.Ti  se  javi , ako  sipa  jos  jednu  znakovi  ce  se  pojave  sami.he  he  he?
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)