Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
POTREBNA HITNA POMOC ZA OVAJ ZNAK !!!
#11
търси по посока седлото за други  знаци,и под зенгията.... виж има ли там други знаци.
Odgovori
#12
Meni ovo liči na loše nacrtano pile Big Grin
Odgovori
#13
mnogo jak znak,i mislim da je tu pored znaka neka pred ostava,a da sedlo govori sta dalje
Odgovori
#14
Uzengija po turskim zapisima znaci "veliki kamen streja pod njim jedan tovar"
Odgovori
#15
mozda govori i o kolicini koja je zakopana , tovar je 128 kg , daj jos koji znak .
Odgovori
#16
pazi na jaja nije dobro ako se polupaju.A znak je jak i dobar ako jos stoji.
Odgovori
#17
grota,vidim da si profesionalac,,.ja mislim da se tu radi o preminu,..druzhe to je most,mozhda vishe i ne postoi,obrati pazhju,dali teche reka tamo nizvodno,.nije ni pehar ni uzengija,radi se o preminu,.poz
Odgovori
#18
I pored dobre volje nisam uspeo da razumem tvoj izraz "premina". Ako ti ne predstavlja problem da malo pojasnis. Inace tu i tece jedan mali potok.
Odgovori
#19
stari ..,mozhda rimski most,pogreshno gledate znak,,..na to sam mislio"premin"...ali to je samo pochetni znak,ima josh ,mozhda ih nisi zabelezhio
Odgovori
#20
Zdravo
Postoji opis za sedlo ....mesto je visko u planinu ...na jedan kamen koji je sa jedne strane odsecen ispod njega ima iskovano sedlo i do sedlo na 5 koraka mali krst ....takvo isto ali pravo sedlo...kamen koji lici na sedlo... je gore iznad tebe visoko na steni ako odatle padnes poginuces ...toliko je opasno e tu ima sada pravo sedlo i jos dosta toga......
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 2 Gost(a)