Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
POTREBNA HITNA POMOC ZA OVAJ ZNAK !!!
#1
[Slika: untitled.jpg]
Odgovori
#2
Postovani g.Grotagold,

ovaj znak lici na pehar tacnije putir.

S postovanjem,

Vudi Alen
Odgovori
#3
Mozda sam lose iscrtao ali to predstavlja sedlo sa uzengijom...nazalost jos uvek nemam original fotografiju jer kad sam nasao znak sve mi bilo ostalo u autu (3km daleko) i nije mi se bas nesto vracalo jer se blizio mrak  ;D
Odgovori
#4
Pa ima resenje naravno .
Zavisi od samo lokacije gde je takav je i opis , ali su sedla skoro uvek ciljevi . Znaci uvek je ono trazeno . Tu je ono sto se trazi . u dosta slucajeva je tu ostavljano ili prepis ili samo blago .
Odgovori
#5
Prelep znak,slažem se sa Mincićem za sedlo ali i uzengija je dobra,obično kaže da su pare ispod uzengije.Moj predlog je da malo bolje osmotriš teren -kamen,jer mislim da bi trebalo da ima još neki znak.
Odgovori
#6
Ako Bog da uskoro cu opet na taj teren pa da uslikam sve sto se vidi i celu okolinu. Znak je na jednoj strani obale na steni i koliko se secam ima jos nekoh oznaka a sa druge strane (u pitanju su obale jednog malog potoka) nalaze se tri pobijena kamena kao turski nisani. Kada budem mogao odlazim da to lepo odslikam i da proverim sa masinom sta i kako. Znam i sam da je sedlo vrlo jak znak a posebno sa uzengijom ..e sad mozda ima jos nekog misljenja od nasih cenjenih kolega.
Trenutno sam u fazi skupljanja para ( Big Grin) da sredim auto....otiso mu trap nacisto i nebi jadan izdrzao ni da odem a kamoli da se "natovaren" vracam...ha ha ha  ;D
Odgovori
#7
Ha ha ha za takvu vrstu pomoći verovatno ćeš naći mnogo pomoćnika,natovariće i ručna kolica,bez obzira na teren i daljinu. Big Grin
Odgovori
#8
HA HA Crni....pa ja jesam... malo...nako ...al nisam bas NACISTO. GDE SE BRE DRZE SVA JAJA U JEDNU KORPU...PADE KORPA I POLUPASE SE SVA JAJA...... ;D ?(nadam se da me razumes) 8)
Odgovori
#9
dodji ti nama opet;D lako ce mo za jajca ;D
Odgovori
#10
ovo je majstor
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)