Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zlatna Kocija
#21
Boze me sacuvaj kakve gluposti  se ovde pisu,zamolio bih admina da cenzurise sve teme koje nisu u sklopu naseg foruma...
Odgovori
#22
isla je prica kad se pocelo sa izgradjom autoputa kod dimitrovgrada da su iskopane "zlatne kocije" iz turskog ili rimskog doba ko ce ga vise znati i otpremljene helihopterom za bg, heli. smo svi videli a kocije valjda samo oni radnici - jadnici
Odgovori
#23
Ja sam cuo da je zlatna kocija navodno carice milice sakrivena u pecini u selu Grncar okolina Babusnice...
Odgovori
#24
Zdravo svima
Pisao sam o toj kociji..ali da ponovim...Mora se prvo naci znak kljorbaltija... ispod njega ima vodenica a do vodenice ima sopur kladenac..Znak konji i kocija su zazidani...i skoro svi znakovi koji su vredni su "sakriveni' jedino nekoliko njih nije...kada otvoris pecinu unutra ces da vidis 4 konja i kocija a na rudu petao ...gde gledaju konji tu je veliki vir...kada sve prepreke prodjes ...nista opasno po zivot samo treba ti malo pameti da bi pronasao "prave" ulaze...unutra ima prava kocija pokrita sa mecjom kozom itd....
Pozdrav
Odgovori
#25
a to se nalazi na suvoj planini u jeleninom gradu?
Odgovori
#26
Gospodine  KOSAC  Dali si spreman da te odvedem na tacno mesto i da zavrsis posao  poz
Odgovori
#27
TOLIKO PRICA O  GARVANOVU PECINU EVO JA IMAM SLIKU PA CU DA JE POSTAVIM SUTRA
Odgovori
#28
Ja znam malu pecinu(vise dodje kao neka potkapina) gde je bio uklesan gavran sa slomljenim krilom velicine otprilike 50x50cm.Nikad nigde nisam mogao da nadjem nesto za ovaj znak,pa ako ovo nekom nesto znaci neka se javi.
Odgovori
#29
miljenko1  ako znas tacno  gde je slomljenom krilom  bi nasao nesto tesko je da se nace poz
Odgovori
#30
Kosac sta je taj znak kljorbaltija.
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 4 Gost(a)