Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Isklesan orao na steni
#21
Auromajdan, prvo da ti kazem ja umesto Admina, kopiranje necijeg citata sa foruma je normalna stvar u koriscenju bilo kog foruma!!!! Ne vidim zasto nije ili jeste "lepo" to koristiti kada ceo svet koristi necije citate. Pa ako hoces Ti si to napisao na ovom forumu a ne ja,pa nemam se cega stideti! Druga stvar, ako nesto neznas ili si zelen u ovim stvarima onda ne tvrdi nesto sto ne drzi vodu! Jeste sve sto sam naveo do sada je tvoja i moja okolina Majdanpeka!!!! Prema tome je postenije da se u neznanju ocuti-bude pametnije nego tvrditi nesto u sta i sam ne verujes! Toliko od mene, ostalima se zahvaljujem na strpljenju i necu se oglasaviati vise na ovom forumu!
Pozdrav za sve !
Odgovori
#22
Citat:Milane vidi ovako ja jesam iz Majdanpeka i poznajem dobro celu okolinu i naravno sam Majdanpek ti spomenuti tereni se sa sigurnoscu mogu reci ne nalaze kod mene u kraju ni ti u blizini tako da ne znam zasto mesas i odakle ti to ,, i jos nije lepo da kopiras moje izjave tj.ono sto ja napisem zamolio bih te..hvala unapred!!!
Svakom registrovanom korisniku je dozvoljeno da citira tuđe postove... Mislim, ne bi da ponavljam ono što je Milan napisao.
Odgovori
#23
Administratore mao vise kontrole. Drugo moja licna poruka svima koji pokusavaju da me kontaktiraju je da necu odgovarati na privatne poruke i necu zvati brojeve telefona koje mi ostavljate. Sve sto zelim da kazem reci cu javno na ovom forumu a mislim da sam i dosad bio prilicno otvoren. Vise puta sam ponovio da sve sto vas interesuje postavite na ovom forumu a ja cu proceniti kome cu odgovoriti. Ukoliko sam posebno za nesto zainteresovan naci cu nacina da stupim u kontakt sa svakim od vas(npr.preko administratora). Ja vise ne idem na teren ali imam tu oko mene neke popaljene zutokljunce ,dobro opremljene ,pa cu ih rado poslati kod vas (naravno uz moju nesebicnu podrsku).Molim vas budite maksimalno pristojni prema ostalim clanovima i obracajte im se s maksimalnim uvazavanjem .Bice mi zaista zao ako ovaj forum napusti jedan tako kvalitetan clan kakav je Milan. Pozdrav svim clanovima .
Odgovori
#24
Dobro milane ja se izvinjavam ako me je neko pogresno razumeo ili protumacio ,,,ovako nisam znao da moze da se copira tako da uz duzno postovanje milane i admine ja se izvnjavam ,a sto se tice onih terena i planova i ja imam dosta spisa planova sto i sam plandzija ostavio ali dobro ,,zaista nisam imao losu nameru milane samo sam napisao da mislim da se ne nalazi u nasem kraju ti znakovi tj. orao itd itd,,naravno da zelen nisam u ovim stvarima ali ok nebitno svako ima pravo na svoje misljenje znaci ja ti se jos jednom izvinjavam zelim sve najbolje i molim te ovim putem da ne odes sa ovog foruma jer po meni zato nema potrebe svi smo mi po meni ovde za razmenu informacija terena znakova i toma slicno da pomognemo jedno drugom ako je moguce ,,tako da ja sam ovde sa svakim uz duzno postovanje i naravno za svaki vid saradnje razmenu informacija itd ...tako da pozz jos jednom svim clanovima ovog foruma ,i milane ne napustaj forum ostani prijatelj sa nama ,pozz i svako dobro..!!
Odgovori
#25
plandzija da ne se zove selo gabrovo kod nas ima takvo selo i mesto gde se zove garvanov kamen ako imas plan molimte opisi mi ga dobro za da mogu ta proverim dobro teren javi mi molim te pozz
Odgovori
#26
znam i ja jednog orla, sa rupom u levom krilu, gledajuci od pozadi. slikam kad 'dozvoli' vreme
Odgovori
#27
VIDI OVAKO PLANDZIJA KOD NAS IMA MESTO KOJE SE ZOVE GARVANOV KAMEN ISPOD NEGA MNOGO DOLE IMA VODOPAT NA NEGA IMA ISKOVANO MANASTIR SA LEVE STRANE IMA MALA PATEKA KOJA VODI PREMA GARVANOV KAMEN MOJ JE OTAC TU PRONASAO BRODSKO KORNILO A SELO SE ZOVE GABROVO MOZDA DA SE RADI ZA TO MESTO AKO MOZES ISPRATI MI TU SKICU POZZ
Odgovori
#28
Citat:Da li ima neko plan?

[Slika: oraousteni.jpg]
jer ima neko plan za djurdjin kame,okolina Berbatovo
Odgovori
#29
Citat:Ovaj orao nema knjigu u svojim kandžama...
zdravo jas imam orel so knigi vo kangite i e visok okolu 2 metra sirok 2.5 i se naoga vo mariovskiot del i e prekopano mestoto kako so libher orano
Odgovori
#30
Za tu pticu sa rasireni krila dali e mesto mozda Bosilegradsko imali s. Lisane i s. Drenovo i dali pokraj tu pticu ima vodenica - Dupkova
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 6 Gost(a)