Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
VIDOVNJAŠTVO , PARAPSIHOLOGIJA I TRAGANJE ZA IZGUBLJENIM BLAGOM
#41
Slažem se sa tobom Zorane, u se i u svoje kljuse....šesto čulo,hm...kako ja to tumačim?Treba da ti igra kosica na glavi da bi osetio tako nešto,a to je retkost.
Odgovori
#42
Mogu  reci samo da ima nadarenih ljudi kojih mngo malo dok sarlatana ima na svaki korak koliko hoces.samo vidovnjastvo smatram da je vise vezano za parapsihologiju kao i psihologiju jer drugim recima ono je zastupljeno na svakom  koraku .
Odgovori
#43
Ja kao postavljac teme nisam imao namere da dovodim u sumnju kolege sa foruma u stilu "dali DA ili NE " vec samo kao informativni prikaz cele problematike . Hteli mi to ili ne ali je mnogo veci broj clanova koji su obilazili razna zvucna i manje zvucna imena po pitanju setog cula (A NI NA RAZNJU NEBI PRIZNALI). Ali da nebi tema otisla u pogresnom smeru da ipak naglasim na sam naslov teme "VIDOVNJASTVO" a ne "vracarstvo" jer je velika razlika imedju ova dva pojma. Osobe koje se pored tzv. "gledanja" bave i vracarskim poslom nikada i podvlacim NIKADA NEMOGU VIDETI TACNU LOKACIJU SAKRIVENIH PREDMETA OD VREDNOSTI. a da ne spominjem sadrzaj istog , kao i to da isti uvek ili skoro uvek traze da se odvedu na lice mesta nebili mogli da bolje izvrse procenu terena. KAKO JE TO SAMO PROVIDNO. A o ovima sto salju na adrese "ozbiljnih osoba" netreba ni pisati.
VIDOVITOST I PROZORLJIVOST JE DAR A VRACARSTVO , GATANJE I ASTROLOGIJA JE MOĆ....DAR JE OD BOGA A MOĆ OD ONOG DRUGOG ..PA SADA SAMI SUDITE. OVOM ĆU IZJAVOM DA POBUDIM GNEV OVIH IZ DRUGE GRUPE ALI STA DA SE RADI...NA TO SAM NAVIKAO PA PREMA TOME..NEK IZVOLE UMEM JA DA SE BRANIM...ODNOSNO BOLJE I PRECIZNIJE RECENO "IMA KO DA ME BRANI" !
Odgovori
#44
Pre svega,svi mi ponekad sanjamo.Mogu li snovi da nam ukazu na neka mesta?Forumasi,kakva su vasa iskustva?
Odgovori
#45
Eto...nije proslo ni pola sata od mog zadnjeg posta a neke "vise sile" brze bolje zakljucase temu iz samo njima znanih razloga....rekoh ja IMACU POSLA SA NECASTIVIMA STO IH JAVNO PROZIVAM...SAMO NAPRED...CEKAM JA VAS ..ODAVNO VEC  8)
Odgovori
#46
U potpunosti se slazem da je VELIKA razlika izmedju VIDOVNJAKA i VRACARA . Meni se recimo igrom slucaja , neki bi rekli da je to sudbina , desilo da sam sedeo sa covekom koji je samnom razgovarao neke nevezane stvari za moj zivot , a onda je sam poceo da prica o mom zivotu i buducnosti . E to je velika razlika izmedju onih kod kojih odete za pomoc , pa vas ispituju da bi vam posle slozili pricu kojom ce vas oduseviti kako nesto znaju i umeju . VIDOVNJASTVO jeste dar od BOGA , da covek koji poseduje tu moc sam prica o vama i vasoj buducnosti ne ispitujuci vas vec gledaju ci vas u oci . Verujte ja sam ostao bez reci , posto sam se posle njegovog govora osecao kao da mi je otvorio oci . I sada dok ovo pisem prodje me jeza kada se setim  :-\ .
Odgovori
#47
City taxi bukvalno se i meni desila slicna situacija, samo sto je kod mene dosao covek i pricao mi o proslosti mesta, kuce ,dvorista gde zivim, za koje sam vecinu stvari znao ali on sigurno nije. Kad sam ga pitao da mi kaze da li postoji nesto i gde, kratko mi je odgovorio "ne treba ti to, pokvarice te". Da bi mi dokazao da stvarno zna nesto naveo mi je coveka koga nikad nije video, a ja ga poznajem i znam da je nasao sasvim slucajno u blizini moje kuce. Susretao sam se i sa Vlasima koji mnogo toga znaju ali nece svakom da kazu sta ih interesuje. U oba slucaja nisam dobio odgovor za ono sto sam trazio, sto je po meni skroz korektno, jer ljudi sa odredjenim darom kao da imaju neki strah i odbojnost prema novcu. Nesto im je Bog dao, nesto uzeo. Takvim ljudima mozda i mogu da verujem ali ne sto posto. To je neko moje iskustvo i zakljucak da ne moze niko da ti nadje nesto sem ako ga ti licno ne trazis Wink
Odgovori
#48
Smejem se,Siti taksi i Dikelikontakt,zato sto ste obicne zrtve TIPOVANJA!O vidovnjastvu i parapsihologiji se moze govoriti samo iz sopstvenog iskustva i dozivljaja,sve ostalo su obicne prevare!Pa pojurite po internetu o NIKOLI TESLI,pa cete shvatiti sta vam govorim!
Odgovori
#49
Nisam mnogo toga pisao vezano za mene, ali cu ti reci sledece. Ja sam tada imao 16 godina, posle 10 godina mnogo stvari koje su tada recene su se za tih 10 godina ostvarile a nisu imale nikakvu osnovu da se dese. Ne pisem napamet nista, iskljucivo samo ono sto sam licno video ili osetio na sopstvenoj kozi.
Odgovori
#50
(03-02-2014, 10:19 PM)Zoran67 link Piše: Smejem se,Siti taksi i Dikelikontakt,zato sto ste obicne zrtve TIPOVANJA!O vidovnjastvu i parapsihologiji se moze govoriti samo iz sopstvenog iskustva i dozivljaja,sve ostalo su obicne prevare!Pa pojurite po internetu o NIKOLI TESLI,pa cete shvatiti sta vam govorim!
Ja ZORANE 67 ovo sam pisao iz licnog iskustva . Ajde pojasni ti meni KAKO sam ja postao ZRTVA Vidovnjaka . NE KAPIRAM . ? NISTA NISAM PLATIO . NIKOG NISAM TERAO DA MI PRORICE BUDUCNOST  ???
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 3 Gost(a)