Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
VIDOVNJAŠTVO , PARAPSIHOLOGIJA I TRAGANJE ZA IZGUBLJENIM BLAGOM
#31
Dragane 777 sve u svoje vreme i na svoje vreme Wink ako ti je sudjeno dace ti se ako ne nista Smile a ako si nestrpljiv dam ti broj mog astrologa nije vidovit ali cita sa neba Wink sve ostalo na pp ako te zanima Wink
Odgovori
#32
zabrinjavajuce ali stvarno nesalim se ja se zabrinem
Odgovori
#33
Bodo brate...kako se to cita sa neba,treba li dvogled? :-\
Odgovori
#34
(25-05-2013, 07:52 PM)GROTAGOLD link Piše: NESTO NOVO

[Slika: 2rq2jxy.jpg]

[Slika: 3026l3s.jpg]

[Slika: 2zppb2s.jpg]

[Slika: fdg57p.jpg]
IMA LI NEKIH INORMACIJA GROTAGOLD PO PITANJU OVIH SLIKA KOJE SI POSTAVIO . KOLIKO SAM PRIMETIO TEMA JE ZAMRLA ILI LJUDI NEVERUJU U SPOSOBNOSTI VIDOVNJAKA DA POMOCU SLIKA ILI UZORKA ZEMLJE KAZU DALI IMA NECEGA ILI NEMA , DALI JE SUDJENO TOM KOJI TRAZI POMOC ILI JE IPAK RECENO DA NEKO SASVIM TRECI UZME JER JE BAS NJMU RECENO DA NADJE ? ? ?  ???
Odgovori
#35
Svi vi samo trazite usluge od tamo nekih vidovnjaka!Kakva su vasa iskustva i dozivljaji u vezi ove teme?Ako ih nemate,menjajte zanat!
Odgovori
#36
(02-02-2014, 10:44 PM)Zoran67 link Piše: Svi vi samo trazite usluge od tamo nekih vidovnjaka!Kakva su vasa iskustva i dozivljaji u vezi ove teme?Ako ih nemate,menjajte zanat!
CINI MI SE DA TE IPAK INTERESUJE OVA TEMA KOJOJ POKUSAVAM DA UDAHNEM ZIVOT , PA BIH VOLEO DA CUJEM NEKA TVOJA ISKUSTVA , JAR DA NEVERUJES I ISTO NEBI KOMENTARISAO  ;D . JEL TAKO ????  Wink
Odgovori
#37
Hvala Grota za ovako lepu temu i lepo je da ljudi znaju i da ne lutaju a i mnogo neveruju svima koji se predstavljaju kao vidovnjaci .ja iz mog licnog iskustva mogu da kazem da sam sreo samo jednog coveka da je nadaren time ,to je bilo pre oko23g  kad  sam bio jos pocetnik u ovom sportu ,tad je imao 76g .a takodje sam sreo letos jednog koji mi je rekao tacno mesto i znak koji  sam nasao pre mesec dana pa cemo videti.dodao bih dosta toga ali neka jos neko kaze neko svoje iskustvo ukoliko ga ima ili ga nesto interesuje.ovo je jako lepa tema i pre svega moze za neke biti i veoma poucna.Hvala
Odgovori
#38
Od vidovnjaka sam imao vise stete nego koristi jer jeste imaju neki neko 6-to culo samo to sto oni nadju nije ostava kao sto su mi oni objasnili vec ili neka priroda ili bilo sta drugo koje nema veze sa blago ....meni je vise pomogo astrolog nego vidovnjak ali opet iskreno da kazem ne volim da znam sta ce biti sutra za mesec dana ili za god i dali cu da nadjem ili necu.....jeste pomaze coveku da resi rebus nacices i bices ..... ali opet kazem buducnost za buducnost ako uopste postoji ili kao sto je reko Ajnstajn: "Vreme je relativno" ......, da me ne shvatite pogresno ima koji vide ali to su manjina a vecina su obicni prevaranti koji igraju staru igru rekla kazala i to je neposteno bar po mene gledano. pozdrav ...
Odgovori
#39
Razmišljao sam da li da išta napišem na ovu temu međutim da ne bi jednog iskrenog forumaša koji mi se obratio za mišljenje u skorije vreme po pitanju tih vidovnjaka, ne bih se oglasio.

Elem: Čovek nagazio neku lokaciju, bar se čovek nada da se radi o nekoj lokaciji koja se eto pominje kao jedno od mesta gde je nešto ostavljeno baš tu. Čovek kome neću pomenuti nik se pored svega obratio i nekom vidovnjaku za pomoć. Zaprepastila me je njegova priča :Šta mu je vidovnjak preporučio!

Pored ostalog, umesto da išta nešto konkretnije kaže čoveku, taj vidovnjak mu pored ostaloga kaže (improviziraću njegovu priču) :  " Da, ima tu gde si našao to mesto-ima , ali nemoj da vodiš tu ove sa kojima sada radiš, već se obrati tim i tim ljudima iz tog i tog grada, jer ti i ti imaju pisanije za to tvoje mesto pa samo sa njima radi!".

Šta više reći o ovakvim "vidovnjacima" odgovore sami sebi pronađite?

Po meni je to jedna uvrežena banda koja kupuje mesta a deluje po sistemu "vidovnjaštva", gde vidovnjak, ako bi to bio u pravom smislu, čoveku umesto da kaže nešto konkretnije, on mučenika koji mu se obratio upućuje na određene ljude, po imenu ih pominjući, gde pri tome savetuje da izbaci iz cele priče, njegove ljude kojima veruje i sa kime čovek nešto pokušava da uradi.
Koliko se daleko ide u pokvarenjaštvu i vrbovanju ljudi, prevazilazi sva očekivano od strane tih "vidovnjaka".
Veoma dobro znam da će se neki prepoznati iz cele priče, ali nisam pomenuo ničije niti ime niti nečiji nik, tako da nemate potrebe da valjate drvlje i kamenje na mene.
Jednostavno vredelo je javno pomenuti koje se sve stvari rade ne bi li se došlo do neke i nečije potencijalne lokacije po bilo koju cenu, pa i na ovakav način kako Vam ga ispričah ja umesto jednog člana, koji verovatno nema hrabrosti da ovo ovako javno obelodani.
Izvinjavam se na iskrenosti, ali tek da se zna čime se ljudi sve ne koriste, a još da se vidi kako deluju pojedini naši "vidovnjaci" i koje su njihove "sposobnosti" ?

Uglavnom je na ovu temu većina Vas dovoljno reklo da bih se sa Vama ponavljao.

Koliko je sve smešno a koliko žalosno , prosudite sami.
Vidovnjak nije video čega i gde ima, ali je video ko ima planove da čoveku pomogne - kompletan vidovnjak nema šta !  Wink

ps. Ako neko bude sugerisao adminu ili moderatoru da obriše ovaj moj post, neću se ljutiti, neka ga prebriše slobodno pod bilo kojim izgovorom.
Odgovori
#40
Use i u svoje kljuse!Dok ima ovaca,bice i sisanja!
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 16 Gost(a)