Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
VIDOVNJAŠTVO , PARAPSIHOLOGIJA I TRAGANJE ZA IZGUBLJENIM BLAGOM
#21
kome je sudjeno tome je i dato Wink sve ostalo su kako se kaze ono hobija radi....cuje ko sta hoce i vidi ko sta hoce ...a mnogi nazalost od pohlepe i ne cuju i ne vide realnost a to je da nece da nadju nista i nije im dato bas zato sto im je dupe zinulo za pare ..... Wink no ajde to je moje mislenje Winkpozdrav drugovi
Odgovori
#22
Nisam procitao sve postove , ali se razumemo generalno . Znaci ne treba mesati nesto sto postoji i zloupotrebu te iste stvari . Mislim da je nas drug GROTA u stvari to hteo ovim postom .
Odgovori
#23
(22-05-2013, 08:52 PM)mincic link Piše: Nisam procitao sve postove , ali se razumemo generalno . Znaci ne treba mesati nesto sto postoji i zloupotrebu te iste stvari . Mislim da je nas drug GROTA u stvari to hteo ovim postom .
Mincic..stari vuk...sve kapira Big Grin
Hteo sam ja mincicu mnogo toga jos ali nevredi...nece niko a izgleda i nesme da iznosi svoja licna zapazanja po to pitanju. Razlozi su verovatno licne prirode a i neide...javnost je javnost...pa nebi bas da se ofiraju da su i oni nesto od te price i okusili. Ali je chat i pp pun takvih prica...racunaju..ipak je to neka vrsta intime...PA ZAR SE SAMIM TIM VEC ODMAH I NE KAZE SAMA SUSTINA CELE STVARI...NIJE SVE ZA JAVNOST....ZNACI...PRIVATNO CU DA VERUJEM A JAVNO CU DA PLJUJEM....
Odgovori
#24
jA LICNO NISAM PROTIV I MISLIM DA TREBA PROBATI KO IMA USLOVE...E SAD JEL IMA ILI NEMA VAJDE OD TOGA TO ZNAJU ONI KOJI SU PROBALI SA TIM....MADA JA MISLIM DA TO TREBA KORISTITI KAO JEDAN VID PROVERE A NE KAO OSNOVU ZA KOPANJE,, SVE JE STVAR IZBORA I SHVATANJA...SAMO NIKAKO NE PLACATI UNAPRED ZA TAKVE VRSTE USLUGA.......
Odgovori
#25
Pozdrav , ja ne prepricavam price iz svetskih bescelera ,ovo je istinit dogadjaj potomci tog coveka postoje i zive u istom selu i dan danas .
Odgovori
#26
Pozdrav, Shema, siguran sam u istinitost dogadjaja koji si naveo, savrseno ilustruje ironiju ljudskih sudbina. Meni su se desile neke cudesne i neverovatne stvari u nasoj zanimljivoj, atraktivnoj i neodoljivoj aktivnosti, ali se sve nekako uzdrzavam da ih podelim sa forumasima iz razloga da mi jednostavno nece poverovati.  Inace, dva prethodna posta u vezi sa Tvojom originalnom pricom imala su ideju da bace akcenat na veoma cest sematski slucaj da su i sreca i zlato na dohvat ruke, ali se to u zivotu tako retko prepozna i pronadje. I da se malo razmisli zasto je to tako, i kako da se eskiviraju stramputice i pogodi pravo u metu.
Odgovori
#27
NESTO NOVO

[Slika: 2rq2jxy.jpg]

[Slika: 3026l3s.jpg]

[Slika: 2zppb2s.jpg]

[Slika: fdg57p.jpg]
Odgovori
#28
lepe slike groto ....vidim lepo napreduje priroda Smile samo dali tu ima tozla???? da pitamo nasu druzilu.....????
Odgovori
#29
zdravo svima.ova tema koju je pokrenuo Grota je vrlo zanimljiva kao i ostale.da bi ucestvovao i ja na ovu temu imam da ispricam jednu pricu,gde sam bio licno prisutan.prica jednom jedan moj prijatelj,zapoceli price o skrivenom blagu pa kaze:kod mog strica ima zlato u ognjiste ali mu se nije dalo da ga uzme???reko ajde da me vodis kod njega,da popricamo.to je bilo otprilike pre 12 godina.odemo mi do starca,udjemo u kucu i pricamo o tome.kuca stara ona od blata ali nije bila u losem stanju.prica starac otprilike ima 70 godina:dosao mi sv.nikola u san i to dva puta za redom i kaze da ima pare u ognjiste u kuci da ih uzmem.resio on jedno vece da kopa da vidi sta ima.covek ima dva sina jedan zivi sa njim u toj kuci a drugi zivi u novoj kuci ali u istom dvoristu malo podole.kopao on i jedan sin na 40 cm kaze naidjosmo na cup!u tom trenutku dolazi i drugi sin iz nove kuce,vide cup svi zajedno i jedan sin se sagne da izvadi pare .prica starac kad je odjednom nesto puklo,kao grom iz vedra neba(iz odzaka koji je otvoren) svi od straha posedasmo dole,pogledase u rupu kad cupa nema vise!!!uplaseni i ocajni vratili su zemlju i poravnjali.kad smo mi otisli bili su malo izbetonirali,jer im je tu kao kuhinja,vidi se lepo odzak otvoren navise i dole ognjiste.probamo mi opet,tada smo imali fisera trojku,sklonili sporet i druge stvari,kad fiser pokazuje na isto mesto gde je cup nestao,kuca lepo ima i povratni signal.pricamo sa starca sta da radimo,on kaze da se radi ponovo,sve smo sklonili,razbili beton jer taj deo bili skoro izbetonirali.kopamo dole i nista,pustimo opet aparat na rupu,sad ne pokazuje nista!!!otisli smo i nismo se vise nikad vratili,sta je u pitanju ja ne znam,da li je starac lagao od pocetka...ali je pristao da polomimo beton i kopamo u kuhinji ili postoje neke vise sile,da zlato bezi,ne znam???to bi bila ta moja prica i iskustvo.pozdrav svima
Odgovori
#30
ja cekam vec 8 godina za jedno mesto da se kako kazu poklope kockice a ono nikako da dodje taj dan cas moze cas nemoze i sve tako u krug . ali sam reko sto se tice tog mesta cekam da vidim da li ce da pomognu ili nece jer mislim da stvarno zna avreme ce pokazati svoje. inace vecina njih su sarlatani koji pokusavaju da kupe lokaciju pa da odrade posao sami. inace prica: covek kupio ubavo drvo jer je znao da u njemu ima,, lepote" otiso kod vidovnjaka i ovaj mu rece da se trazi zrtva. onda mu rece da ode i da pospe pepeo pored drveta i da ostavi da prenoci .covek to uradi i ode kuci ujutru kad se vratio video je ocrtano stopalo deteta on ode kuci i isprica zeni. zena ko zena kaze da si oni uzmu zlato a ce si rode drugo dete. on tako i postupi isece ubavo drvo i uze pare. za nekojiko dana umre mu cerka i vise nikad nisu imali dece. sada sto kazu ljudi prosudite sami da li po svaku cenu treba uzeti zlato???
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 4 Gost(a)