Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
VIDOVNJAŠTVO , PARAPSIHOLOGIJA I TRAGANJE ZA IZGUBLJENIM BLAGOM
#1
Evo otvaram novu temu na insistiranje nekolicine dragih kolega a da ostale teme nebi gubile značaj o onome zbog čega su zapravo i bile započete. Nadam se da će se ovde voditi jedna kvantitativna i pre svega kvalitativna rasprava i sva moguća zapažanja i lična iskustva a da pritom nebude u žaru sučeljavanja raznih pogleda na tu tematiku - vređanja  , nipodaštavanja i ma kog drugog javnog prozivanja bilo koga .
Odgovori
#2
Sto se tice ove teme mislim da ce biti centar interesovajnja nasih clanova iz prostog razloga sto pomoc vidovitog kolege iz Bugarske nije dostupna svim clanovima a siguran sam da ce neko od nasih clanova ponuditi adekvatnu pomoc. U svakom slucaju zelim da kazem da vise cenimo tudje nego svoje , verovatno se i patimo zbog tog , a gde bi nam bio kraj kada bi imali slogu , ali Daj boze da se Srbi mnoze AL DA SE NE SLOZE ! !
Odgovori
#3
A sta reci na sve ove stvari . Ko veruje , veruje .  Ko ne  , ista stvar . Ne mari . samo da ne mesamo recimo raslje i rasljarstvo i neke druge stvari . Po meni ( licno i nikako drugacije) Vacarosa ima gde god oces . A ova se stvar na internetu zove HUKING (pecanje , kacenje na udicu ) . Zasto ? Objasnicu vam drugari moji .
Recimo to ovako .Imate neko interesantno mesto koje samo vi znate i nemate resenje za njega . Elem tu se pojavi izvesni dobri vidoviti cika koji vas dobrano poispita sve sta ga zanima , pa mu jos i pride date sliku (ako je moguce sa google eartha ) i gle cuda . Vase mesto preorano posle nekoliko dana . Pomogli su oni ali SAMO SEBI . O cemu se tu radi . Pa radi se o koricenju nemoralnih metoda za otkrivanje tajni .Svako ko je ikada posetio nekoga otd takozvanih vidovnjaka a ima mozga da shvati njihov metod rada prepoznace ovo .
EVO drugari zapitajte se samo ovo - Ako je vidovit i gleda u belege i karte , zasto jednostavno ne uzme topo kartu i detaljno povadi sve na sta naidje i gotovo .
Odgovori
#4
MINCICU tacno tako ,bas kako si rekao. Kupuju mesto tako sto traze sliku , vide geografsku sirinu i duzinu i onda rade.  Ali lepo je rekao CRNI 1 , a sta ako je to u dvoristu kuce, pa pocne tandzara da radi i dramlije da lete a rotvajleri mu pocepaju gace.  Lepo je kad nasi susedi nude pomoc ALI kada vratite vreme unazad vidi se ko nam je prijatel a ko ne. Kako pokojni Ckalja kaze " tato, tato kad te bese klao Tuta B . . . . . , " sta dalje reci . Mislim da je svaki komentar suvisan ALI  kao sto rece kolega TIMAKUMMINUS moglo je to da se resi prosto i jednostavno NEMA NISTA ili NEVIDI SE i svi budu srecni i zadovoljni ....
Odgovori
#5
Ljudi nemojte da citirate ovaj je rekao ovo onaj ono,  i tako to.... Pišite neke stvari koje su vezane za temu....

Što se tiče vodovnjaka i njihove uloge u traganju za blago, samo bih hteo da podsetim clanove na sledeće:

Niko Vas na silu nije terao da odete kod vidovnjaka
Odgovori
#6
Смирите се Драги браћо. Две три речи несхвацени и започео je рат, jep нико не мора тим сукобима. Тук смо се окупили у име неких заједничких интереса и e глупо поделити људе на наше и страним. Написао га је за вас grotagold, али изгледа да нико не чита: "Nas priatelj vojvoda mi je poslao odgovor kome sam se i nadao a dobio sam ga prvi jer je imao sta da kaze na postavljenu sliku..."
То је истина, није то било ко био модератор, док су другим обични чланови. Може бити e у праву колега citytaxi, нисам написао све остале одговор: "Овде нема ништа занимљиво." Извињавам се због грешке.
Odgovori
#7
Valchan Voevoda nema svadje kod nas na forumu ovde se vodi borba misljenja sto dovodi do kvaliteta foruma.  Odgovore koje su clanovi ocekivali od vas mogli su odmah da budu nema nista ili ne vidi se i to je to. Mislim da me razumes  nijedan komentar nije bio zlonameran vec je nestrpljivost dovela do male napetosti .
Odgovori
#8
postovanje kolege,,neko je ovde sa razlogom,,neko sa predrasudom  ;D ali u svakom slucaju smo svi da bi nasli nesto....kome stigne da ima ,,neka vidi sta je ciniti,,kome stigne da nema,ili dizi ruke ili pitaj na drugom mestu..to je tako prosto...
Odgovori
#9
Dragi nas kolega Citytaxi umesto da se bezrazlozno ljutis ajde kada budes imao vremena spomeni malo i napisi primere kod nas a ne u inostranstvu kako se i gde mogu dobiti informacije na ovaj nacin...znaci kod nekuh "vidovnjaka" bilo da je to iz prve ruke ili si naprosto cuo da je to moguce i kod koga. Premda se u bivsim postovima navode neke takve osobe bilo bi lepo da napises koju na tu temu. Ja cu se nadovezati sa svojim iskustvom i rado opisati moje primere tih "aktivnosti". Ako je neko prezauzet ili naprosto nemoze ili nezeli da daje dalje odgovore..nadam se da ima ko zeli i moze a usto je kod nas. Big Grin
Odgovori
#10
taman tako kako grota rece,,,nema se ljutimo,,ako covek kaze ima ...pitas gde tacno,,ako kaze nema kazemo hvala i svima lepo.....
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 5 Gost(a)