Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MAPA NA KAMENU...POMOĆ...ORLOV KAMEN
#11
Pa covek je nasao znake,,jel ima neko ili mapu ili da mu protumaci ovo sto je postavio,,,ne vidim sta trece
Odgovori
#12
slika 3. dve ruke pokazuju u desnu stranu maskiran hajdučki grobkoji se nalazi blizu reke, štrapka na 40 štrapki na jednu polovinu aršina ,c pokazuje drvo staro gde su odmarali,srce je ukleto,, s slovo naopako veran dokument, orao gleda u ostavu...
Odgovori
#13
znaci su veoma dobri i pravi za onu stvar mislim na zlato što neki pokazuju da se tu nalazi nekoliko prave ostave ....aparat u ruke i nikog ne vodi.....srećno....
Odgovori
#14
1. Kao prvo odgovro na ''Grotagold'' je dao ''Acabeograd'' kratko i jasno.
2. Orlov kamen postoji na više mesta u Srbiji. Bagi u blizini kog mesta je.
3. Kao treće ako neko ima konkretnu mapu za ovo ili da protumači neka napiše ja ću sigirno ako nešto ima to podeliti sa vama, jer na ovom svetu smo samo gosti i niko nije večan. Samo treba pošteno proživeti.
4. BrakoV hvala na iskrenosti i nesebičnosti.
5. Pkušaću da na jednom papiru u srazmeri nacrtam sve znakove posle praznika.

Ako neko nešto ima neka se javi tu ima još stvari kao što je npr. Turska kula, vodenice i td...
Odgovori
#15
najpre sam pomislio da je cudno sto ima previse znakova na malom prostoru, ali sam zatim ukopcao da su ipak svi neophodni.Tumacim samo raspored 16 kamenova prema skici 4., i to kroz cetiri faze.Jedna- velica savrsenstvo kreatora,njegov mudri plan.Druga-ukazuje na put do cilja. Ovde se mora obratiti paznja na znak srca, koji upozorava na klopku. Treca-dominira rudarski rad, fizicka snaga, mladost, brzina, nestrpljivost.Cetvrta-Zena ima glavnu ulogu u ovoj akciji koju posmatra sa bezbednog mesta sa strane. Ova objasnjenja treba uzeti sa 85 procenata verovatnoce. 
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)