Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
znakovi pirot topli do
#11
dobar detektor je resenje
Odgovori
#12
a ja ga imam  lopatu na 2 i 30
Odgovori
#13
kod vodopad  pored govedarske kolibe u govedariste se ulivaju dve reke iznad
Odgovori
#14
neznam mesto a staru planinu znam u prste mislim da u opisima imam neko resenje za kaludjera sto drzi knjigu i u  opisu je midzor navodno tamo je bio indze vojvoda hajduk.
Odgovori
#15
(28-07-2011, 01:38 PM)ninoslav link Piše: Ispod midzora ima pop kako u ruke drzi knjigu tu uz njega hajduk i devojka od popa na tri arsina u malu potkapinu ima pismo na stenu velicine razglednice velicina slova kao obicno pisanje  na papiru pisanim slovima i samo se vidi kad se namokri vodom, tu oko njega  ima jos znake lazne  tu su blizu tri kladenca i na kamik velicine kao vol kad cucne ima kvacka i 12pileta pileta su od tacke jedno pile na kvacku na 700m od ovih tri kladenaca ima jos jedni tri kladenaca  ispod njih  ima jedna velika crvena ploca tu tri kladenca se ulivaju u ovi drugi i tu prave vise malih vodopada sva ova pomenuta mesta su jedno od drugo 700m. sto posto tacni znaci licno znam mesto,trazim opis ako ima neko?
Pozdrav ninoslave
Evo me opet.Ako to znas javi se da ti posaljem podatke.
Odgovori
#16
ZNAS LI GDE SU MAGARECA I GOVEDJA GLAVA.
Odgovori
#17
Postovani g.Ninoslavem

na pragu ste jedne od vecih lokacija na nasim prostorima.Da li ste do sada uspeli da resite uz pomoc forumasa ili Vam treba pomoc?

S potovanjem,

Vudi Alen
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 11 Gost(a)